Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

360 Total Security

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

360 Total Security programını Windows bilgisayarınızda kullanarak kapsamlı virüs korumasını sisteminizde sağlayabilirsiniz. İçerisinde üç farklı seçenek bulunduran 360 Total Security programı gerçek zamanlı olarak koruma sağlamaktadır.

Tam tarama, özel tarama ve hızlı tarama seçeneklerinden size uygun olanı seçebilirsiniz. İnternet üzerinden yaptığınız alışverişleri de koruma altına alabilirsiniz.

360 Total Security ağ korumasına yardımcı olduğu için USB bellekleri ve harici depolama birimleri de otomatik olarak taramaktadır.

Tehlikeli olan dosyaları bularak silmenize imkan sağladığı gibi daha önce indirmiş olduğunuz dosyalarda arama işlemi yapmaktadır. Kötü amaçlı internet sitelerini engelleyebilen 360 Total Security programı bilgisayarınıza bağladığınız USB bellekleri de otomatik olarak tarayarak dışardan gelebilecek kötü amaçlı dosyaları engelllemektedir.

360 Total Security programını genel olarak değerlendirecek olursak gelişmiş bir virüs koruması sağlaması ve ücretsiz olması ile piyasadaki en iyi programlar niteliğini taşıyor. Eğer sizde bilgisayarınızda tam anlamıyla bir virüs koruması yapmak istiyorsanız 360 Total Security programını sitemizden güvenli bir şekilde hemen indirebilirsiniz.

360 Total Security YAPILAN YORUMLAR