Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Action

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

 

Action

 

Action programı sayesinde ekranınızda dilerseniz bölgesel ya da ekranınızın tamamını da kaydedebilir. Bu sayede oyun, program veya sanal alanda yazılımsal tanıtımları paylaşabilirsiniz. Bunların dışında eğitim videoları olarak yaptığınız işleri usb, cd, dvd ve harici belleklere kaydederek arşivlerinize kaydedebilirsiniz. Bu türde videoların kayıtlarını dilerseniz istediğiniz yerden renklendirme veya farklı efektler kullanırsınız.

Aynı anda video kaydederken bir yandan da bilgisayarınız ya da laptopun web cam’ını ve mikrofonunu aktif ederek bu şekil de farklı yönlendirmelerle sunumlarınızı daha zevkli halde tutabilirsiniz.

 Action programı ses kayıtlarını HD kalitesi ile kayıt altında tutarak ses de bozulma sağlamadan rahatsızlık vermeden sunumlarınızı zenginleştirir. Videolarınızda da kaliteyi arttırmak isterseniz çekimlerinizi HD kalitesi ile sağlayarak bu alanda görsellikleri daha da zenginleştirebilirsiniz.

Action programı paylaşımlarınızı daha da aktif etmek amacıyla çekimlerinizden sonra sizlere sağladığı birçok video format kalitesi ve çeşitliliğiyle olanaklarınızı arttırarak en kaliteli hizmeti paylaşımlarınızda yaşamanızı sağlamaktadır.

Action Hangi Özellikleri var Neler Yapar.!

Wmv, swf, avi ve bir çok uzantısı sayesinde paylaşım sitelerinde facebook, twitter, youtube, instagram türünde bir çok paylaşım sitelerine rahatça yüklemenizi sağlar. Grafiksel olarak dilediğiniz şekilde kolaylıklara bulunan videoların eğitimlerinize katkısı olacağı bu programla da daha aşikâr olacaktır. Medyanın kitlesel gelişimi ve paylaşımı ile dünyanın hangi noktasında olursanız olun bilgi ellerinizin altında size daima çok yakın bir şekilde duracaktır.

Action programı ile kaydettiğiniz videoların kare sayılarının arttırılması veya azaltılması ve ekran videosundan kare alınarak ekleyeceğiniz videonun içerisinde bir alana koymanız mümkündür.

Action ekran görüntüsü sayesinde resim dosyası olarak da kayıt altında tutabilirsiniz. Tüm bu işlemleri gerçekleştirdikten sonra dosyanın hangi alana kayır altında tutulacağını belirlemeniz işlemlerinizi kolaylaştırmanız açısından da son derece önemlidir.

Ekran görüntüsünün resim, video ve ayrıca sesli kayıt altına almanızı sağlayan action programı için bilgisayarınızda çok yer kaplamaz. Kullanımı oldukça kolaydır. Ayrıca ses kayıtlarınızın altına bir çok farklı efekt de ekleyerek sunumları daha da eğlenceli hale getirebilirsiniz.

Videolarınızda çıktı formatlarını kayıt altına almadan belirleyerek en ideal video kalitesini kolayca yakalayabilirsiniz. Action programı kurulumu da oldukça basittir. Kurulum esnasında web cam ve mikrofonu ayrıca tanıtmanıza gerek kalmaz.

 

 

 

Action YAPILAN YORUMLAR