Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Adguard Web Filter

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Günümüzde internet kullanımı çok yaygın bir hale geldi. Birçok yaş grubu farklı amaçlarla, dizi izlemeden yemek tarifine kadar, pek çok konuda aramalar yapılıyor. İnternet üzerindeki bu gezintiler sırasında karşımıza da işimizi engelleyen reklamlar çıkar. Hatta şimdilerde reklamlar o kadar çok oldu ki artık aradığımızı göremez olduk. Bunun önüne geçmek için de en iyi program Adguard Web Filter yani Adguard Reklam Önleyicisi.

Adguard Web Filter tarayıcınızda karşınıza çıkan reklamları otomatik olarak engelleyen ayrıca hırsızların da önünü kesen bir program. İnternet üzerinde dolaşırken kimlik hırsızlığı yapmak isteyen kötü amaçlı siteleri cihazına karşı korur. İnternet gezintiniz sırasında tarayıcınız üzerinden izlenmenizi, konumunuzun belirlenmesini engeller. Böylece cihazınız üzerinden sizleri takip eden, konumunuzu belirleyen kişileri sizlerden uzaklaştırır.  Tarayıcınızda pop-up’ları yani açılır pencereleri engeller. Tarayıcılarınıza plug-in olarak, tarayıcı uzantısı, olarak ekleyebilirsiniz. Dilerseniz de kendiniz özel ayar yaparak programınızı özelleştirebilirsiniz. Program tüm cihazlar için uyumludur, android cihazınızda veya IOS cihazında da kullanabilirsiniz. Ayrıca çocuk sahibi iseniz, çocuklarınızı korumak için ebeveyn kontrolü bulunmaktadır. Günümüzde her yaştan çocuklar interneti kullanabilmektedir. Ebeveyn olarak bu program sayesinde tehlikeli olduğunu düşündüğünüz siteleri engelleyebilirsiniz. Üstelik yaş gruplarına göre ayrım yapılabilmektedir.

Kısaca Adguard Web Filter reklamları engeller, sizleri kötü niyetli kişilere karşı korur ve çocuklarınıza güvenilir bir kullanım sağlar. Bütün bunları yaparken cihazınızın performansını düşürmez, çalıştığını hissetmezsiniz bile.

Adguard Web Filter YAPILAN YORUMLAR