Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Advanced ip scanner

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Ip Scanner programı sayesinde birden fazla bilgisayara uzaktan erişim sağlayabilirsiniz. İstediğiniz komutlarla bilgisayarları yönlendirebilir. Gerekli olan bütün işlemlerinizi halledebilirsiniz. Lan analizlerinin sağlanması açısından en güvenilir program olarak tanımlanan ve çok popüler bir ağ tarayıcı olarak bilinmektedir.

IP scanner ücretsiz bir programdır.

Bu program taramalarında tüm ağ aygıtlarını derinlemesine tarayarak paylaşılan klasörlere ve FTP sunucularına daha rahat erişim sağlamaktadır. Bilgisayarlarınıza uzaktan denetim imkânı sağlayarak onları dilerseniz uzaktan kapatabilirisiniz. RDP ve Radmin sayesinde bu işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Kolay kullanılabilen ve taşınabilir bir program olarak bilinmektedir. Ağ yöneticilerinin sürekli olarak tercih ettiği bir sistemdir.

İp Scanner Kullanımı Hakkında Bilgi

Windows işletim sistemlerinin ücretsiz hızlı ve daha kolay kullanımı ile mükemmel bir ağ tarayıcısı olarak hayatımızın her noktasında yer alacağı kesinleşmiştir. http, https, ftp gibi dosyaları ayırt etmeden bile erişim sağlar. Ip scanner Windows gruplarını müdahale edebilir.

Hatta onları kapatabilir.  Yüksek hızda sağladığı taramalar sayesinde binlerce ıp adresini taratabilirsiniz. Bu programla beraberinde yazılımsal olaraj http, https, ftp dosya taramalarını desteklemektedir. MAC adresleri de dâhil olarak bütün cihazlar için bilgiler alarak ağı tarayabilirsiniz.

Windows işletim sistemi üzerinde bulunan ve uzaktan çalışma dâhilinde diğer makine ve makine grubunu tek seferde kapatma desteği sizlere sağlamaktadır. Bu sayede erişiminiz daha kolay ve sağlıklı olabilir.

Bu korumaları sağlamak için kullanıcı adı ve parola belirleyerek ağınızı koruyabilir. İşlemlerinizin sonunda da tek bir sefer de bir grup bilgisayarı kapatarak tüm bilgisayar ağlarını kişiselleştirme yoluna girebilirsiniz.

Çok kullanışlı olması nedeniyle de ulaşılması zor bölgelerde bulunan ağların ya da uzakta ki sunucuları rahatlıkla ulaşarak zamandan da tasarruf sağlayabilirsiniz. Yerel ağların ağ kartları üzerinde bulunan ‘’yerel ağ sistemi uyarı’’ adı altında destekleme sağlıyorsa ıp scanner sayesinde uzaktaki bilgisayar grubunu uyandırma yetkisine sahipsiniz demektir.

IP scanner basit ve kolay bir ara yüze sahiptir. Daha basit işlemlerde sık kullanılanların listesi ile taranarak bilgisayarları kaydetmenizi sağlamaktadır. IP scanner otomatik başlangıç özelliği sayesinde tüm ağ veya sık kullanılanlar arasında farkı tarayıcınızdan seçme imkânı sağlamaktadır.

 

Advanced ip scanner YAPILAN YORUMLAR