Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Ammyy Admin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Yapılandırma İstemeyen Uzak Masaüstü Yazılımı Ammyy Admin. Uzak masaüstü bağlantısı kurmanın en kolay yolu.

Ammyy Admin ile internet üzerinden kolayca bir uzak masaüstünü paylaşabilir veya bir sunucuyu kontrol edebilirsiniz. Nerede olursanız olun Ammyy Admin, birkaç saniye içinde uzak bir masaüstüne güvenli, basit ve hızlıca erişmenizi sağlar.

Ammyy Admin’e güvenen 55 000 000 üzerinde kişisel ve kurumsal kullanıcı mevcut.

Uzak masaüstü bağlantısı, Ammyy Admin ile çok kolay.

 Sistem Yönetimi

Karmaşık NAT ayarı yapılandırmaları veya Güvenlik Duvarı sorunlarıyla karşılaşmadan uzaktan ağ bilgisayarlarını ve sunucularını yönetebilirsiniz. Uzaktan erişim yazılımıyla iş arkadaşlarınıza yarım edin ve aktarılan tüm verilerin güvenli biçimde korunduğundan emin olun. Ammyy Admin’i uzak masaüstü bağlantısı ve kontrolü için bir araç olarak kullanmak zaman ve para tasarrufu yapmanın en iyi yoludur.

UZAKTAN OFİS

Internet aracılığıyla herhangi bir yerden herhangi bir zamanda uzak ofis bilgisayarınıza hızlı ve kolayca erişebilirsiniz. Uzak masaüstü erişimi, iş bilgisayarınızdan gerekli belgeleri ve dosyaları almayı veya ofis bilgisayarına yüklü belirli yazılımları etkinleştirmeyi sağlar. Ammyy Admin ayrıca, çalışanların uzak bir konumdam görevlerini yürütebilmesini sağlamak için mükemmel bir çözümdür.

ON-LİNE SUNUMLAR  / UZAKTEN EĞİTİM

Ammyy Admin ile on-line sunumlar hazırlamak ve uzaktan eğitim için sanal dersler vermek çok kolaydır. Ders materyallerini katılımcıların veya sanal dersteki öğrencilerin uzak bilgisayarlarında kullanarak sunumunuzu yapabilir ve gerçek zamanlı sesli sohbetle onlarla iletişim kurabilirsiniz..

Ammyy Admin YAPILAN YORUMLAR