Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Ares

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Ares, paylaşım programı olarak dünyada en çok kullanılan programlardan biri haline gelmiştir. Müzik, video, resim, dosya, doküman gibi paylaşım araçlarının başında gelen Ares, Bittorent protokol desteğini de alarak daha da güçlü özellikleri ile kullanıcılarının karşısına çıkmaktadır. Ares indirme programı sayesinde hem önceden yüklenmiş bilgileri bilgisayarınıza indirebilir, hem de kendiniz paylaşımda bulunabilirsiniz.

 

Özellikle günümüzde araç teyplerinde bile usb bulunması Mp3 kullanımını da yaygınlaştırmıştır. Müzik indirme alanında da kullanıcılarının ihtiyaçlarına cevap veren Ares’in kullanımı oldukça basittir. Programı indirdikten sonra kurabilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz. İlk kurulumunda İngilizce dil kullanılan programın, Türkçe dil desteğini içermesi de Türk kullanıcılarına avantaj sağlamaktadır. Kurma işlemini gerçekleştirdikten sonra Settings bölümünden General seçeneğini seçip Language seçeneğinden de Turkish işaretleyerek dilini Türkçe olarak değiştirebilir; işlemlerinizi çok daha kolay şekilde yapabilirsiniz.

 

İndirmek istediğiniz müzik dosyasının adını “Arama/Search” kısmına yazıp arama gerçekleştirebilirsiniz. İstediğiniz müziği indirmeye başladıktan kısa bir süre sonra önizleme yapma şansı da vermektedir. Bu da kullanıcılara doğru indirme işlemi yapıp yapmadıklarını kontrol etmek için avantaj sağlamaktadır. Favori dosyalarınızı seçip liste yapabilir,  Ares paylaşım programı sayesinde bir arşiv yapabilirsiniz. Paylaştığınız veya indirdiğiniz dosyaları kategorilere ayırmanız da mümkün. Kullanıcılara indirme esnasında sohbet etme imkanı da sunan Ares, arkadaşlarınızla keyifli zaman geçirmenizi de sağlıyor. Basit arayüzü ile kolay kullanımı olan bu programdan faydalanmak için “Hemen indir” butonuna tıklayınız.

Ares YAPILAN YORUMLAR