Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Arm Adult Filter

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Program bilgisayara yüklendiğinde aileler çocukları internet sitelerinde gezerken çocukların girmesini istemedikleri siteleri engelleyebilecekleri bir programdır. Arm Adult Filter programı kendi içerisinde web sitesi veri tabanı bulunmaktadır ve programı yükleyen kişiler ayrıca kendileri de istedikleri siteleri ekleyebilmektedir.
Programa dilenirse kelime bazlı olan filtreleme yapılabilinmektedir. Programa yapılan filtreleme ile kişinin seçtiği kelimeleri içeren internet sitesi sayfalarına girişin engellenilmesi mümkündür. Programın bu özelliği sayesinde çocukların germesini istemediğiniz sayfaları engellemiş olabiliyorsunuz.

Program ücretsiz olarak hizmete sunulmaktadır.

Bilgisayarınıza ücretsiz olarak yükleyebileceğiniz Arm Adult Filter programının kurulumu ve yüklenmesi de oldukça hızlı ve bir o kadarda kolay kullanılan bir program olmaktadır.
Tüm aileler çocuklarının internet sitelerinde bulunan zararlı olan sitelere girmelerinden endişe duymaktadır.

Bu program sayesinde artık bu endişeden kurtularak çocuklarının istemedikleri sitelere girerek gezinmelerini önleyebileceklerdir. Oldukça geliştirilmiş olan ve ücretsiz olan bıu program sayesinde aileler artık çocukları internette oldukları zamanlarda zararlı sitelere girdimi endişesi yaşamayacaklardır. Çocuklarınızı güven altına alan bir program olmaktadır.

Arm Adult Filter YAPILAN YORUMLAR