Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Asterisk Key

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

 !Bu program güvenlik sorunlarına yol açabilecek riskler oluşturabileceğinden kullanım sırasında dikkatli olunuz.

Asterisk Key Şifre Çözücü

Bilgisayarınızda yıldız veya kare şeklinde olan şifreleri çözmek için kullanılan ve oldukça da kolay ve basit olan bir programdır. Bu programla bilgisayarınızda bulunan fakat hatırlayamadığınız şifreleri de çok kolaylıkla çözebilirsiniz.

Programın kullanımı oldukça basittir. Şifre olan yani yıldız olarak gösterilen şifrenin içeriğini görebilmeniz için şifre giriş kutusunun üzerine tıklamanız gerekmektedir. Asterisk key şifre çözücü programı bilgisayarınızda bulunan yıldız sembolünde olan unuttuğunuz veya o an hatırlayamadığınız şifrelerinizi çözmenize yardımcı olan bir şifre çözücü programdır. Şifre çözücü olan bu programla web sitenizde kayıtlı olarak bulunan size ait olan gizli şifrelerinizi bularak çözmenize de yardımcı olan bir programdır.

Asterist key şifre çözücü program ileri düzeyde geliştirilmiştir ve oldukça da hızlı çalışan bir programdır. Programa girdiğiniz anda en hızlı şekilde anlık sonucu size vermektedir. Bilgisayarınızı kullanırken bilgisayarınızın ekranında görülen yıldız veya noktalama sembollü olan şifrelerin tamamını çok kolay ve hızlı bir şekilde çözerek öğrenebilirsiniz. Bu program ücretsiz kullanılan bir programdır.

 

Asterisk Key YAPILAN YORUMLAR