Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

AVG AntiVirus Free

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

AVG AntiVirus Free daha az yer kaplayan ve hafıza tüketimini bir önceki versiyona oranla azaltan yeni sürümüyle karşımızda. Daha süratli tarama iddiasını daha iyi bir performansla birleştiren uygulama, 2017 sürümüyle beraber arayüz tasarımında mühim farklılıklarla beraber karşımıza çıkıyor. Program düzmece antivirüs uygulamalarını tarife konusu ile ilgili geliştirilmiş.

Özellikle yalnızca internette gezen ve sosyal ağ servislerini kullanan şahıslara ideal olan AVG AntiVirus Free, uzun yıllardır bu sektörde lider antivirüs uygulamaları arasında konumunu koruyor. Güçlü ve sıksık güncellenen yapısı ile tam bir koruma gerçekleştiren bu uygulama dünya üstünde milyonlarca şahıs doğrulusunda kullanılmaktadır. AVG AntiVirus Free bulut bilişim ve topluluk koruma ağından beslenen derli toplu güncellemelerle yeni gözdağlarına karşı hep tetikte.

Virüs veritabanı güncellemeleri ile her vakit en güncel gözdağlarına karşı hazır halde belirleme edilen AVG AntiVirus Free yüksek derecede koruma sağlıyor. Yerleşik koruma kalkanı, casus uygulamalara karşı anti-spyware özelliği, e-posta tarayıcı, emniyet eklentileri, heves üstüne ya da otomatik tarama ve testler gibi alternatifler ile olası olan en üst seviye korumayı sizlere bedava yayınlayan bu uygulama bilgisayarınızın performansında da hiçbir yavaşlamaya sebep olmadan verimli bir şekilde çalışabiliyor.

 

AVG AntiVirus Free YAPILAN YORUMLAR

  • Efsanevio
    2 sene önce

    AVG Sayesinde ücretsiz kullandım. çok teşekkür ederim.