Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Avira Free Antivirus

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Avira Free Antivirüs

Antivirüs programı olan bu program diğer antivirüs programlarında olduğu gibi lisans talep etmemektedir. Avira Free Antivürüs programını isteyen herkes internetten ücretsiz olarak indirip kullanabilir. Program sayesinde bilgisayarınız virüs ve zararlı yazımların tamamına karşı koruma ve güvene alır.

Programın indirme kurma işlemleri oldukça kolay ve basit bir işlemdir. Program indirilirken ve kurulumu yapılırken aşama aşama tarif edilerek açıklanmaktadır. Sizlerin sadece indirme kurulum aşamalarını tam olarak takip ederek uygulamanız. Avira Free Antivirüs programının kurulumunun kolaylığı kadar kullanımı da oldukça kolay ve basittir. Antivirüs programını herkes çok kolaylıkla kullanabilir. Program sayesinde sadece bilgisayarınızda bulunun programlar değil bilgisayarınıza yerleştireceğiniz USB ve harici dik de tarama kısmından seçilerek taranabilir.

Bilgisayarınızda tarama işlemi yapmak için tarama yapmak istediğiniz alan seçilir ve daha sonra büyüteç simgesi seçilerek tarama işlemi başlatılır. Bilgisayarınızın tam güvenlikli taraması gerçekleşmiş olur. Tarama işlemi seçilen alana göre süresi belirlenir. Her tarama alanın süresi farklı olmaktadır. Tarama işlemi başlatıldıktan sonra kalan süre size gösterilmektedir. Tarama sonrasında bilgiler size rapor olarak gösterilir. Tarama sonrasında bilgisayarınızda zararlı yazılımlar var ise bunlar ayrı olarak listelenirler. Tarama sonrası listeleme bulunmuyorsa bilgisayarınız temiz ve güvenli demektir.

 

Avira Free Antivirus YAPILAN YORUMLAR