Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

BeeBEEP

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Günümüzde teknoloji her geçen gün gelişiyor. Gelişen teknolojiyle birçok firma bu pazarda yerini alıyor. Çok defa uygulamalar birbirini taklit eder nitelikte programlar çıkarsa da, bu alanda en önemli olan en sıra dışı ve kolay programı ilk piyasa sürmek olduğu bir gerçeğidir. BeeBEEP uygulaması bu tabire en uçak program desek çok da yanılmış olmayız. Bir den fazla özellik ve kolaylığı kullanıcılarına sunan uygulama, en çok kullanılan işletim sistemlerinde ( Windows, MacOsx, Linux ) sorunsuz çalışıyor.

Programın çok tercih edilmesin başlangıçta ücretsiz olmasının büyük bir etken olduğu düşünülse de, zaman içerisinde özelliklerini fark edenler durumun tek nedenin bu olmadığının farkına varıyor. BeeBEEP uygulamasının temel prensibi anlık mesajlaşmanın yapıldığı, bunu da kullanıcılarına bireysel veya grup oluşturarak iki seçenek halinde sunduğu programdır. Programın özelliklerinden bahsedecek olursak, çevrimdışı halinde arkadaşınıza mesaj gönderebilirsiniz, arkadaşınız BeeBEEP uygulamasını çalıştırdığında gönderdiğiniz tüm mesajlar kendisine ulaşıcaktır. Ayrıca daha önceki konuşmalardaki mesajlarına istediğiniz takdirde arşivliyebileceksiniz. Arkadaşınıza herhangi bir fotoğraf, video veya müzik göndermek istediğiniz zaman yapmanız gereken tek şey, ilgli dosyayı sürükle bırak tekniğiyle göndermek olacaktır. Şifreleme sistemi programın en can alıcı özelliklerinde biri diyebiliriz. Güvenliği önem veren kullanıcılarını da düşünen program AES tabanlı şifreleme sistemiyle bu güveni boşa çıkarmadığını gösteriyor.

BeeBEEP uygulaması sunucu gerektirmediği için kullanıcı tarafından bilgisayara indirildikten sonra, hemen çalıştırılıp kullanılmaya başlanabilir.

BeeBEEP YAPILAN YORUMLAR