Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Canon Prostream’in Tanıtımı Gerçekleşti

Canon Prostream’in Tanıtımı Gerçekleşti

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Teknoloji dünyasında yenilikçi pek çok üretimler ortaya çıkıyor. Bunlardan biri olarak karşımıza Canon Prostream çıkıyor. Son teknoloji harikası ürüne göz atıldığında ise 440 MM’lik baskı yapabilme potansiyeline sahip olan ürünün aynı zamanda ayda 35 milyon gibi A4 sayfa üretkenliği ile dikkat çekiyor. Cihazın yumuşak gri tonlama özelliği sayesinde sayfa baskısı sırasında kullanıcıların aradıkları net görüntüler de en kolay şekilde açığa çıkıyor. Genelde insanlar ofis ortamlarında sık sık baskı tekniklerine ihtiyaç duyarken baskı hizmetini en güzel şekilde sunan cihazlarında yüksek basım kalitesi ve canlı renk özelliğine sahip olmasını talep ediyor. İşte bu konunun farkında olduklarını savunan Canon Başında ki Peter Wolff, müşteri istek ve ihtiyaçlarına en iyi şekilde çözüm üretecek cihazı sunmuş olduklarının altını çiziyor. Böylelikle kullanıcılarda beklenenin çok üzerinde bir baskı kalitesi ile karşı karşıya kalmaya başlayacaklar. Cihazın özellikle kuşe kâğıtlar üzerinde ki göstermiş olduğu düşük veri özelliği sayesinde maliyet daha fazla aşağıya çekilmeye başlanıyor.

Düşük Maliyetli Baskılar Yapılacak

Baskı sırasında maliyetleri aşağıya çekmeyi isteyen kişiler için Prostream mutlaka tercih edilmesi gereken son teknoloji ürünlerinin de başında yer alacak. Teknoloji meraklılarına özel olarak Canon Prostream’in Tanıtımı yapılırken kullanıcılar da artık baskı kalitesine sahip olan cihaz hakkında bilgi depolayabilme şansına sahip oldu. Cihazın en çok tebrik edilen yanlarından birisi olarak baskı sonrasında basılmış görüntü kuruyana kadar kesinlikle dokunma işlemleri uygulanmamaktadır. Bu sayede kağıtlarınızda görmek istediğiniz canlı renklerin ortaya çıkması kaçınılmaz olacak. Canon Prostream Fiyatları konusunda teknoloji meraklılarına herhangi bir açıklama yapılmadığını belirtmek isteriz.

Ürünün yalnızca tanıtımı yapılmış olup avantajlı yanlarından bahsedilmiştir. Piyasaya ne kadar değerden sunuş yapılacağı konusunda tam bir netlik kazanılmamıştır. Makinenin 2017 yazı itibariyle teknoloji piyasası içerisinde yerini alacağı duyuruldu. Geniş renk alanları üreten, canlı renkleri ortaya çıkaran ve maliyetleri düşüren son nesil cihaza artık yaza doğru kavuşma fırsatına sahip olacaksınız.  Etrafta şu an için Canon markaya sahip olan cihazın fiyatı hakkında konuşmalar yapılsa da tam netlik söz konusu değildir.

Canon Prostream’in Tanıtımı Gerçekleşti YAPILAN YORUMLAR