Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

CCleaner

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

CCleaner

CCleaner oldukça fazla tercih edilen ve oldukça gelişmiş olan bir sistem temizleme, bakım ve optimizasyon aracı olmaktadır. Aktif olan bilgisayar kullanıcılarının geneli bilirler ki zaman içerisinde bilgisayarlar yavaşlar ve işlem yapma hız gücünü kaybeder. Bilgisayarların çok daha verimli ve ilk kurulumunda olan hızlı olarak kullanmak için program yardımcı olmaktadır.

Ccleaner programının içerisinde bilgisayarı hızlandıracak ve verimini oldukça artıracak olan bakım araçları yer almaktadır. Programı internetten çok kolay ve rahat bir şekilde indirilmekte ve kurulumu da oldukça kolay yapılmaktadır. Programın indirilerek yüklenmesinin kolay olduğu kadar programın kullanımı da oldukça kolay ve basit olmaktadır. Programda iki ayrı sekme bulunmaktadır.

İlk sekmede bulunan program sayesinde kurulum yapılacak olunan bilgisayarda tarama işlemi sonrasında gereksiz olan tüm veriler silinerek temizlenir. Bilgisayarın uygulamalar bölümünde yer alan tarayıcı kayıtlı olan ve gereksiz dosyaları temizler.  Programın temizleme sistemi ile birlikte bilgisayarınızda bulunan tüm gereksiz dosya ve yazılımlar temizlenir ve bilgisayarınızın daha da hızlı çalışması sağlanmış olunur.

 

CCleaner BENZER İÇERİKLER
CCleaner YAPILAN YORUMLAR