Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

CDBurnerXP

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

 

Cd burner xp

Depolama teknolojisinin hızla ilerlemesi ve kullanıcıların sürekli olarak yeni verileri kayıt altına alması ile beraberinde özellikle küçük boyutta olan cd ve dvd üzerine son zamanlarda ilgiler oldukça artmıştır. Bilişim alanında çalışan firmalar depolama konuların da oldukça sık kullandıkları dvd ve cd taşınabilir aygıtları olduğundan fazla bir şekilde kullanmaktadırlar.

Bunun önemi günümüzde birçok alanda devam ettiği de gözlemlenmiştir. Bu cd ve dvd’lere yazdırmak amaçlı kullanılan piyasada çok sayıda kullanışsız ve anlaşılması zor programlar ve çok farklı dillerde menüleri ile kullanıcıların kafaları son derece karıştırılmıştır.

Programların kurulumları ve kapladıkları alanların oldukça fazla olması da programların son derece kullanışsız olduklarının göstergesi olmaktadır. Piyasada ki programların bazılarının da Windows ‘un bazı sürümleri ile son derece uyumsuz çalıştığı gözlemlenmiştir.

Cd burner xp Ne kadar yer kaplar ve ne işe yarar !

Bu kadar problemli cd ve dvd yazma programlarının sorunlarını tamamen ortadan kaldıracak ve devamlı olarak işletim sisteminizle uyumlu çalışabilecek program üretilerek piyasaya sunulmuştur.

Cd burner xp adlı programın bilgisayar sisteminizde az yer kaplaması da oldukça kullanışlı olduğunun göstergesidir. Cd yazma, blu-ray yazma, müzik cd si oluşturma ve Iso formatlı dosyaların oluşturulması, ıso yazdırma konularında yardımcı olan Cd burner xp programı son derece yararlı bir programdır. En başarılı yazılımlar arasında gösterilen ve oldukça farklı, zengin gösterimleri sayesinde kullanıcıların hizmete sunulmuştur.

Cd burner Xp adlı programın mp3, waw, ogg, flac, wma, alac, wv adlı formatlarda bulunan ses dosyalarınızda kullanılarak müzik üzerine her türlü formata cd’ler oluşturabilirsiniz. Cd burner xp dosyalarında iso formatlarında kalıp dosyalar çok rahatlıkla hazırlanabilir.

Cd burner xp Türkçe desteği ile birlikte son derece kolay kurulum ve kullanım imkânı sağlamaktadır. Ayrıca program üzerinden usb uyumlu olarak çalıştırabilirsiniz. Cd burner Xp adlı programın içerisinde bulunan yazdırma hızları seçimi ve eklenecek dosyanın boyut özellikleri ve formatın sıkıştırılması vb. türde birçok özellik kullanılarak kullanıcılara oldukça yarar sağlamaktadır. Windows işletim sisteminin bir den fazla modeline de uyumlu olarak kullanılabilen Cd burner Xp programının her türde özelliği bilgisayarınıza da zarar vermeden ve yavaşlatmandan gerçekleştirmektedir.

 

 

CDBurnerXP YAPILAN YORUMLAR