Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

d3dx9 43.dll

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

D3dx9-30.dll

D3dx9_30.dll bir sistem dosyası olarak kullanılmaktadır. Genel olarak kişiler oyun oynarken ya da herhangi bir program çalışırken hata alınıyorsa sistem dosyası ya bozulmuş olmaktadır veya silinmiştir. Sistem hatası alındığı anda otomatik olarak silinmişte olabilir. Program çalışırken hata veriyorsa bozulmuş olabilme imkânı da düşünülerek kontrol edilmelidir.

Şayet bilgisayarınızdan D3dx9_30.dll hatası almak istenmiyorsa bu dosya indirildikten sonra mutlaka RAR’dan çıkartılarak bilgisayara C:\\Windows\\System32 klasörünün içerisine kopyalanması gerekmektedir ve daha sonrasında ise sorunun ortadan kalkması sağlanmış olunmaktadır. Dosya bilgisayara kopyalanırken aynısı var uyarısı alınıyorsa bilgisayarda var olan dosya ile değiştirilmesi gerekmektedir.

Bilgisayara tüm bu işlemler yapılmadan önce daha önceki var olan dosyayı oluşabilecek olan herhangi bir soruna karşı yedeklenmesi en doğrusu olacaktır. Bilgisayarda oluşabilecek herhangi bir sorun sonrasında bilgisayarda bulunan yedek sistem anında tekrar yüklenerek sistem sorunsuz olarak kullanılabilinmektedir. Oldukça dikkat ve titizlik isteyen bir sistem olmaktadır. Her kullanıcı ayar ve kullanıma oldukça dikkat etmelidir. Sistem genel olarak herhangi bir program açıkken veya oyun oynama sırasında hata vermektedir.

d3dx9 43.dll YAPILAN YORUMLAR

  • Mert
    2 sene önce

    Oyunların ve programların olmazsa olmaz bir dosyası kendileri.. Teşekkürler paylaştığınız için.

  • Cr4StyLe
    2 sene önce

    eksikliğinde hemen hemen herşeyde insanın karşısına çıkan bi sorun sayenizde çözülcektir