Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

DirectX

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

 

Direct-x

Direct-x programı Microsoft’un hazırladı ve son sürümü ile grafik ve oyunlar konusunda çalıştırabildiğimiz oldukça kullanıcılara yardımcı olan ve devamlı kendini güncelleyebilen sürümdür. DİrectX en farklı ve yeniliklerle dolu GPU grafik seçeneklerinizi oldukça güçlendirmektedir. Bu program sayesinde donanımlarınızdan daha da fazla verim alabileceksiniz.

Yüksek performans ve tüm özellikleri daha rahat kullanılması için yardımcı olur. Dİrect-x programı ile laptop, pc-lerin sık sık donmasını da engellemektedir. Yenilikçi özelliği ile son güncellemelerini kullanarak yeni uygulamalarla bilgisayarınızda ki görüntü performanslarını da etkileyecek bir sürüm olarak yansıyacaktır. Yeni görsel efektleri ile sistemin görüntü performansın da bilgisayarınızda oynayabileceğiniz oyunları daha da gerçek hale getirecektir.

Bu yazılım sayesinde yeni sistemlere uyumlu hale getirerek sizlere kolay bir sunum oluşturmaktadır. Bilgisayarınızda oluşan bütün değişimleri bizzat hissedeceksiniz. Bilgisayarınızın daha da yüksek performansla çalışması ve içerisinde bulunan ekran kartı, ana kart sunucularının uyum içinde organize olmasını sağlamaktadır. Bu program ile bilgisayarda oluşan takılmaları da sonlandırabilirsiniz. Microsoft sistemlerinin bir arada daha hızlı işlemesini sağlayan java ve flash destekli oyun, program ve çeşitli uygulamaları da sorunsuz çalıştırmaktadır.

Microsoft bilişim sistemlerinin sizlere sunduğu fırsatlarla eklentileri güncellemeleri sayesinde otomatik olarak sağlayacaktır.

Uygulamaların ve sistemlerin daha sorunsuz çalışmasını sağlamasının yanında bilgisayarınızın hafızasında da kesinlikle yer kaplamayan bir programdır. Bütün donanım ve yazılım şirketlerinden tam puan alan direct x uygulaması sayesinde bilgisayarınızda internet üzerinden izleyebileceğiniz filmler, müzikler de dâhil bu uygulama ile takılmadan ve sorunsuz şekilde izleyebileceksiniz.

Programınızın güncelliğini ve sorunsuz çalışması bizzat Microsoft bilişim sistemleri tarafından kontrol edilerek sizlere son sürüm güncellemeleri hakkında sade bilgi aktarımları sağlanmaktadır. Ortalama 300 kb lık bir dosya ile bu işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Windows 2000/ Windows 2003/ Windows Xp/ Windows Vista/ Windows 7/ Windows 8 / Windows 10 sürümlerini rahatlıkla kapsamaktadır.

Bu sürümlerde uygulanacak olan direckt x dosyası tam sürüm halinde ücretsiz bir hizmettir. Bu uygulamanın bilgisayarlarda olması zorunlu bir uygulama olduğundan çalışmalarınızı daha kolay yapmanız için son sürümlerinin güncellenmiş olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir.

 

DirectX YAPILAN YORUMLAR