Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Easy Video Splitter

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Günümüzde teknolojinin gelişmesi ile birlikte pek çok şey değişti. Artık herkes video, kamera alabiliyor ve rahatlıkla video çekimleri yapabilir durumda. Bunun yanında kameraların çekim kalitesi de artış gösterdi, artık daha kaliteli çekimler yapılabiliyor. Dolasıyla bilgisayarlarda artık daha fazla yer kaplamaya başladılar. Videoları kaliteyi kaybetmeden daha az yer kaplamalarını sağlamak Easy Video Splitter ile çok kolay.

Easy Video Splitter programı sayesinde videolarınızı bölerek istediğiniz formatta kayıt edebilirsiniz. Böylelikle hem daha az yer kaplarlar hem de farklı yerlere kayıt edebilirsiniz. Videolarını bölme işlemini yaparken izlemeyi istemediğiniz kısımları kesebilirsiniz de. Bölme işlemini yaptığınız videoları istediğiniz formatta kayıt edebilirsiniz, böylelikle istediğiniz oynatıcıda izleyebilirsiniz. Diğer programlarda bölme veya farklı kaydetme işlemleri sırasında kalitede düşme gerçekleşir. Örnek ile açıklamak gerekirse; elinizde .AVI uzantılı, yani Microsoft tarafından geliştirilen ve açılımı Audio Video Interleave olan video biçimi var ve bunu .MP4 uzantısına, yani MPEG-4 türü olan bir video biçimine çevirmek istiyorsunuz. Genelde diğer programlar çevirirken ses kalitesini kaybedebilirsiniz. Ama Easy Video Splitter ile ses kalitesini H-264 olarak kaydetmenize olanak sağlar.  İnternet üzerinden indirdiğiniz filmlerinizi DVD üzerine kayıt etmek istediğiniz zaman yüksek boyutlar sorun olur, çünkü DVD üzerine kayıt edilebilecek boyut bellidir. Video bölme programı sayesinde bunun üstesinden gelebilirsiniz.

Kısaca Easy Video Splitter ile teknoloji ile gelen sorunların üstesinden rahatlıkla gelebilir, videolarınızı istediğiniz gibi izleyebilirsiniz.

Easy Video Splitter YAPILAN YORUMLAR