Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Facebook Görüntülü Konuşma Programı

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Facebook Üzerinden Videolu Konuşma Programı

Günümüzde her yaş gurubundan kişilerin oldukça yaygın olarak ve çok sık kullandığı bir paylaşım sitesi olmaktadır facebook. Kullanıcı sayısının hızla bu denli artması sonucu sosyal paylaşım sitesi olan facebook kendisini çok fazla geliştirmiştir. Geliştirmiş olduğu birçok yenilikler içerisinde en çok beğenilen ve bir o kadar da çok kullanılan facebook üzerinden videolu konuşma programı olmaktadır.

Sosyal paylaşım sitesi olan ve oldukça yaygın olarak kullanılan site ilk olarak zaman tünelinde yapmış olduğu yeniliğin arkasından videolu konuşma programı ile kullanıcılarının büyük beğenisini kazanmış olmaktadır.  Facbook kullanıcıları arkadaş, akraba ve aileleri ile internet üzerinden ücretsiz olarak konuşup görüşebilme imkânına sahiptirler. Facebook ta başlatılan tüm yüklemeler yüklenilse de yüklenilmemiş görünmektedir. Facebook üzerinden videolu konuşma programı ile bu sorunu ortadan kaldırabilmeniz mümkün olmaktadır.

Kullanıcıları uygulamayı kullanabilmeleri için uygulama bilgisayarlarında yüklü olması gerekmektedir. Uygulama güvenli ve kolay olarak indirildikten sonra istenildiği zaman istediğiniz kişi veya kişilerle ücretsiz ve rahat bir şekilde görüşme sağlanmaktadır.

Facebook Görüntülü Konuşma Programı YAPILAN YORUMLAR

  • zafer değri
    2 sene önce

    internet hızı iyi de olsa maalesef canlı yayınlarda kasılmalar sürekli olabiliyor

  • Ment
    2 sene önce

    İnternet bağlantınız iyi ise sıkıntısız çalışıyor. ANcak internet bağlantınızda yavaşlamalar başlarsa sesi kısılabiliyor veya görüntü de problemler olabiliyor.