Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Folder Lock

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Folder Lock

 

Folder Lock programı artık dosyalarınız bu sayede daha korunaklı ayrıca istediğiniz şekilde ve farklı türlerdeki klasörleri şifreleme olanakları sunmaktadır. Belirlenen klasörleri kısa sürede şifreler ve mükemmel düzeyde güvenlik sağlar.

Bu kısa sürede basit ve korumanlı olan bu programın kilit altında tuttuğu dosyalar silinememe özelliğine ve yeniden adlandırılamama özelliklerinin dışında taşınarak yer değiştirmeme ve erişimi her türlü gizli tutma özelliklerini barındırması sayesinde kullanıcısına oldukça güven vermektedir.

Bu klasörlerin dilediğiniz zamanda aratma ve daha hızlı bir şekilde bulma konusunda çözüm sağladığını görmekteyiz. Folder Lock dosyaları güvenli bir şekilde elinizin altında tutması ve taşınabilir harici disklerinizde, dvd, cd, laptop vb. türde c,hazlarınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bu programı bu taşıyıcıların içine kurabilir ve yönetebilirsiniz.

Programın daha ileriki sürümlerinde kendini geliştirmekte olduğunu görmekteyiz. Bunun da en büyük kanıtı online türünde veri yedekleme özelliği sayesinde çağın gereksinimlerine ayak uydurmasıdır. Bu online veri yedekleme sistemi sayesinde bilgilerinizin yer tutma sorunu ortadan kalkarak ve berede olursanız olun dilediğiniz yerden bilgisayarınıza bu bilgileri belirlediğiniz şifreleme ile girerek indirebileceksiniz.

Bu programda bilgisayarınız zarar görse ( Windows çökme tehlikesi) olsa bile hiçbir şekilde dosyalarınız kaybolmayacaktır. Tekrar kurduğunuzda aynı bıraktığınız alanda bilgilere ulaşabileceksiniz. Bu program şifre girilmeden de programın hiçbir şekilde silinmemesi sayesinde kullanırlarına sınırsız güvenlik desteği sağladığı görülmektedir.

Programa eklenti olarak gelen bazı durumların arasında da stealth mode denilebilir. Bu mod Türkçe olarak çevrildiğinde ( Hayalet Modu) olarak hackerlerin saldırısından korunmak ve 256 bitlik şifreleme işe windows gezgininin menü desteğini kullanıcılarına sağlamaktadır.

Folder Lock programının özellikleri;

Dosya Şifreleme

Online Yedekleme

USB(CD kilitleme

Sanal Cüzdan

Dosyadan Silme

Hack Koruması

Otomatik Koruma

Güvenli Mod

Önemli Not:  Programı bilgisayarınıza kurduğunuzda ilk çalıştırma esnası ile program özelliklerinden faydalanmak için şifreleme ve bu seçeneklere ulaşmak için de unutmayacağınız b,r şifre kurmanız gerekmektedir. Belirlen şifreyi bir yere kaydetmenizde yarar var. Açıkçası hiçbir şekilde bu programın özelliklerinden ve şifrelediğiniz dosyalara ulaşamazsınız. Programı silmeye kalktığınızda dahil Uninstall kısmında ilk koyduğunuz şifreyi size soracaktır.

Folder Lock YAPILAN YORUMLAR