Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Free RAR Password Recover

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Free RAR Password Recover

Bilgisayarınızda bulunan dosyalarınızı yani arşivlerinizin şifresini veya parolasını unuttuğunuzda bu dosya ve arşivlere ulaşabilmenizi sağlayan bir programdır. Bilgisayarlarda dosyalar yani arşivler asla vazgeçilmez olan kullanımlar arasında yer almaktadır. Bilgisayarlarda depolama yapılacağı zaman ilk olarak düşünülen yöntemdir. Bilgisayar kullana herkesin en çok kullandığı sistemdir.

İnternette bulunan bazı sistem ve dosyaların yazılımlarını kullanarak arşivlenir ve bu arşivlenen dosyalar için bir parola oluşturulur. Kullanılan parola yardımıyla bulunan arşiv açılır ve içerisinde bulunan dosyalara ulaşılır.  Arşivi açmak için belirlenen parola unutuldu veya hatırlanmıyorsa internetten Free RAR Password Recover programını indirerek, program sayesinde arşiv ve dosyalara çok kolay bir şekilde erişim sağlarsınız.

Free RAR Password Recover her bilgisayarda olması gereken bir programdır. 3MP boyuta sahip olduğu için bilgisayarlarda yer kaplamamaktadır. Program dilenirse USB belleğe atılarak da her an istenilen bilgisayarda kullanılabilinmektedir. Program şifresi kaybedilen ve unutulan tüm arşivlerinize ulaşımınızı sağlayan ücretsiz bir programdır. Herkesin kesinlikle ihtiyaç duyacağı bu program ücretsiz olarak sizlere sunulmaktadır.

Free RAR Password Recover YAPILAN YORUMLAR

 • Erdekli10
  2 sene önce

  İşe yaradı çok teşekkürler 🙂

 • Ment
  2 sene önce

  İndirdiğim 2-3 film şifreli idi bu program sayesinde şifreleri çözdüm. Kullanışlı

 • Emir
  2 sene önce

  Şifrenin zorluğuna göre kırma süresi değişiyor ama işe yarıyor önceden kullanıyordum.

 • Faruk
  2 sene önce

  bu programı bende kullanıyorum gerçekten işe yarıyor. Bazen unuttuğum oluyor şifre koyup arşivliyorum ama bu program sayesinde unutsam da farketmez 🙂