Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Galaxy S8 Düğmeleri Kişiselleştirilebilir Mi Oluyor?

Galaxy S8 Düğmeleri Kişiselleştirilebilir Mi Oluyor?

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Sektörün en iyi markalarından biri olma başarısını gösteren Samsung cephesinde yenilikçi bir takım gelişmeler meydana geldi.  Samsung Galaxy S8 cihazının düğmeleri artık kişiselleştirilebilir olacağı duyuruldu. Fiziksel bir home tuşu kullanılmadan kişiselleştirilmiş düğmeleri içerecek bu cihaz şimdiden pek çok kişi tarafından meraklı gözlerle beklenir oldu. Online platformda Galaxy s8 ile ilgili olarak sızıntılarda gelmeye devam etmektedir. Ayrıca resmi teaser’dan anlaşılacağı üzere artık Galaxy S8 düğmeleri kişiselleştirilebilir özelliğe de sahip olacaktır.

Dokunmatik düğmelerle ilgili olarak Samsung yetkilileri artık farklı bir işlevi devreye sokabilmek adın üzerinde çalışma yaptığı bir gerçek. Sürekli olarak bunlarla ilgili olarak bilgiler de gelmeye devam etmektedir. Hatta Galaxy S8 ya da S8 Plus modellerine göz atıldığında ise geri tuşu sol tarafta bulunurken diğer modelde geri tuşu sağ tarafta görünür olduğunu rahatlıkla söylemek mümkün olacak. Samsung genel olarak geri tuşunu ise kapasitif olarak daha çok sağ tarafa koyduğu da bir gerçektir. Doğal olarak elde edilen bu bilgiye göre akıllarda pek çok soruda devreye giriyor. Bu soruların başında ise Galaxy S8 Düğmeleri Kişiselleştirilebilir Mi Oluyor? Sorusu yer alıyor diyebiliriz. He ne kadar şimdilik böyle bir söylenti olduğu iddia edilse de az da olsa doğruluk payının olduğu savunuluyor.

Tam olarak bu duyumların ne zaman kesinleşeceği yönünde Samsung kullanıcılarında merakı olduğunu bilmekteyiz. Fakat bu sorunun yanıtını alabilmek için ise 29 Mart’ta gerçekleşecek resmi Galaxy S8 etkinliğin beklenilmesi gerekmektedir. Fakat Samsung kullanıcılar için büyük bir değişikliğin devrede olduğunu söyleyebiliriz. Sadece bununla sınırlı kalmayarak Samsung firması daha pek çok yeniliklerinin de yakın zamanda duyuracağı yönünde online platform üzerinden dedikodular yapılmaya başlandı diyebiliriz. Bu yıl Samsung teknoloji sektörü içerisinde adını en iyi şekilde duyurmak adına yeni projeleri hayata geçirmeye kararlı gözüküyor. Bunlardan biri olarak da dokunmatik düğmelerin yerini alacak kişiselleştirilmiş yeni Samsung düğmeleriyle başlatacağı bilgisi gelmeye devam ediyor.29 Mart ayı itibariyle bu haberin ne kadar doğru olduğunu daha net göreceğiz.

Galaxy S8 Düğmeleri Kişiselleştirilebilir Mi Oluyor? YAPILAN YORUMLAR