Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
General Mobile Yeni Android  Teknolojisi GM6

General Mobile Yeni Android Teknolojisi GM6

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

General Mobile, yeni android cihazını tüm teknoloji meraklılarına yakın zaman içerisinde duyurdu. Cihazın tanıtımı ise Mobil Dünya Kongresinde yapılacak.  Son dönemde çıkması beklenen General Mobile yeni telefon GM6 nihayet Barcelona şehrinde tanıtımı yapıldı. Teknoloji meraklıları da piyasaya sunulması beklenen akıllı telefon hakkında bilmesi gereken pek çok yönleri azda olsa öğrenmiş oldu. General Mobile tarafından çıkarılan yeni telefon, üstün özelliklere sahip diyebiliriz. Özellikle telefonun bu özellikleri pek çok kişi tarafından büyük beğeni alacak diyebiliriz. GM5 Plus ile ivme kazanmış olan firma, şimdilerde ise GM6 ile adını sektörde duyurmaya devam ediyor.

General Mobile  GM6 Tasarımı Nasıl Olacak?

Akıllı telefon kullanıcıları için şüphesiz en çok dikkat edilen yanlardan birisi olarak GM6 tasarımı geliyor. Tasarım yönünden cihazı incelediğimizde ise GM5 Plus ise benzer tasarımlara sahip olduğunu görebilmekteyiz. Cihaz ekranın sağ alt bölümünde yer alan parmak izi okuyucusu ise cihazın en çok dikkat çeken özelliklerinden biri olarak karşımıza çıkıyor diyebiliriz. 3GB RAM ve 32GB depolama alanına sahip olan akıllı telefon her yönden üstün özellikleri içeriyor diyebilmek mümkündür. Cihazın aynı zamanda bir başka dikkat çeken yanlarından biri olarak ise 128GB’a kadar hafızayı artırma potansiyeline sahip olduğunu belirtebiliriz. Android 8.0 ve Android 9.0 güncellemelerine sahip akıllı telefon her yönden takdir toplamayı başarıyor diyebiliriz.

Teknoloji tutkunlarının şüphesiz bir diğer merak ettiği konularından birisi de çekim gücüdür. Ön kamerası 13MP arka ve 8MP ön kamerasına sahip yeni General mobile GM6 her yönden beğeni toplamayı başarıyor. Hem tek hatta hem de çift hatta sahip olan yeni akıllı cep telefonunun üstün özelliklerinden biri olarak karşımıza çıkıyor. Alışılmışın biraz daha dışına çıkan güvenilir marka, Space Gray, Gold ve Rose Gold olmak üzere üç farklı renk seçeneğini devreye sokuyor. Teknolojiye en güzel şekilde ayak uyduracak olan yeni akıllı telefon ile artık sizlerde istediğiniz her şeyi gönül rahatlığı ile yapabileceksiniz. Kullanımı son derece pratik olduğundan dolayı sizlere rahatsızlık vermeyecek.

General Mobile Yeni Android Teknolojisi GM6 YAPILAN YORUMLAR