Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Gom Player

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Gom Player

Program ile bilgisayarınızda bulunan tüm video ve ses dosyalarını çok rahat bir şekilde oynatma imkânı sunan oldukça gelişmiş olan bir medya oynatıcısı olmaktadır. Gom Player Bilgisayarların sabit diskinde yer alan tüm video ve ses dosyalarını çok kolay bir şekilde oynatabilinmesi için geliştirilmiş kullanışlı bir video oynatma programı olmaktadır.

Tüm ses ve video dosyalarının uzantılarını destekleyen ve sorunsuz olarak oynatan GOM Player içerisinde bulunan yerleşik codec motoru ile kullanıcıların ekstradan olarak bir codec paketi indirmelerine gerek kalmadan çok rahat bir şekilde çalışmasını sağlamaktadır. Programın kurulumu da oldukça basit olmaktadır. Kullanıcılar programın istedikleri temasını seçerek kullanma imkânına sahip olmaktadırlar.

Birçok altyazı formatını sorunsuz olarak çalıştıran program altyazıları isteğinize göre özelleştirme imkânına da sahip olmaktasınız. Videoları ve altyazılar arasında herhangi bir senkron kayması bulunuyor ise bunu program ile oldukça basit bir şekilde çözülebilinmektedir. Program ile herkes kendi çalışma sistemini hazırlayabilmektedir. Bu program ile istediğiniz her şeyi çok kolay ve rahat bir şekilde yapabileceksiniz.

Gom Player YAPILAN YORUMLAR

  • Cenk4y
    2 sene önce

    Video oynatıcı diyince ilk aklıma gelen program. Bir çok video uzantıyı açan program sayesinde sıkıntısız izleyebiliyorum

  • dimonotetra
    2 sene önce

    Video oynatıcılar arasında en çok tercih edilen ve diğerlerine nazaran daha kullanışlı olan bir uygulama