Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Google Play

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 4,50 out of 5)
Loading...

Google Play  Dünyada  en çok indirilen Android uygulamalarından bir tanesidir.  Neden en çok indirilen uygulama Teknoloji çağında kullandıgımız Telefonların çogu android olup ve bunlara uygulama indirmek gerekiyor . Peki nerden indirecegiz vs diye düşünen kişiler için Google Tarafından üretilen ve geliştirilen Google Play  uygulaması kullanıcılara bir çok uygulamayı rahatca indirmelerini sağlıyor.

Sadece Mobil telefonlaramı indiriliyor diyenler için Android cihazı olan herkes indirebilir  Tablet olsun telefon olsun Hangisi olursa olsun Sistemi Andorid ise bu uygulamayı rahatça ve kolayca indirebilir kullanabilirsiniz

Google Play uygulaması ile mağazada bulunan ücretsiz uygulamaların dışında ücretli uygulamaları da çok kolay bir şekilde kredi kartı aracılığı ile güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz. Ücretli olarak satın almış olduğunuz uygulama ve oyunları telefonunuzdan silseniz bile tekrar indirmek için Google Play sizden herhangi bir ücret talep etmez.

Uygulamalar, Kitaplar, Oyunlar, Gazeteler gibi 4 ana kategoriden oluşan Google Play Market bu bölümlerde size sunulmuş olan tüm uygulamaları indirmenizi kolaylaştırmak için gün geçtikçe geliştirilip kullanıcı dostu bir uygulama olma yolunda ilerlemektedir.

Google Play YAPILAN YORUMLAR