Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Huawei P11 Ne Zaman Geliyor?

Huawei P11 Ne Zaman Geliyor?

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Huawei her ne kadar üretimini yapmış olduğu P10 modelini henüz piyasaya sunmamış olsa da şimdiler de p11 modeli için kollarını sıvamaya başlamış bulunuyor. Doğal olarak online platform içerisinde bu tür sızıntılar ortaya çıkmasıyla birlikte teknoloji kullanıcıları da güvenilir markanın tasarlanması muhtemel p11 modelinin ne zaman geleceğini şimdiden konuşmaya başladı. Huawei P11 Ne Zaman Geliyor? P10’dan sonra mı çıkacak? Merak konusu olmaya başladı diyebiliriz. Bu sezon içerisinde gerçekleşmiş olan Mobil Dünya Kongresinde Huawei, departmanında yeni olarak barındırmış olduğu p10 modelinin tanıtımını gerçekleştirmişti. Hatta Nisan ayı itibariyle de almış olduğu bir kararla beraber kendi etkinliğini düzenleme planları içerisine bile girmişti. Bu yıl Huawei cephesine göz attığımızda ise farklı bir kararla ortaya çıkmış olduklarını görebilmekteyiz.

Huawei P11 Modelini Mi Sunacak?

Bu yıl olduğu gibi önümüzde ki sezon içinde dünya çapında tanınan bir marka olarak bilinen Huawei yeniden Mobil Dünya Kongresi içerisinde ki yerini almaya başlayacak. Mobil Dünya Kongresine bu yılda katılmalarının nedenini yetkili kişilerden biri olan Lee açıkladı. Yapılan açıklamaya göre ise cihazın Avrupa pazarı içerisinde daha hızlı şekilde tanıtılacağı düşünülmektedir. Üstelik Lee tarafından yapılan bir başka açıklamalardan biri olarak ise tanıtımlarını bu yıl gerçekleşirken hem p10 hem de p11 modellerini geniş teknoloji düşkünlerine sunacaklarının da altını çizmiş oldu.

Yeni Amiral gemilerinden biri olarak karşımıza çıkan Huawei P11 Modeli yapılan açıklamaya göre ise bu yıl Mobil dünya kongresi içerisinde tanıtılmış olacak. Bu sayede yeni amiral gemisi hakkında merak edilen tüm teknik özelliklerin yanı sıra tasarımlarda netlik kazanmış olacak. Bu açıklamanın Huawei cephesinden yapılmaya başlanması ile birlikte şimdilerde teknoloji kullanıcıları da meraklı gözler eşliğinde son teknoloji ürününün tanıtımının yapılmasını bekliyor hale geldi. Ünlü telefon markalarından biri olan Huawei, yetkililer tarafından daha çok talep edilen bir marka haline dönüştürülmeye çalışılıyor. Bu yüzden sürekli olarak en yeni modeller üzerinde tasarım yapılmaya başlandı. Daha p10 beklenirken  kollar p11 için bile sıvanmaya başlandı.

Huawei P11 Ne Zaman Geliyor? YAPILAN YORUMLAR

  • umut
    2 sene önce

    Huawei ülkemizde pek tutulmasada iyi telefonlar üretiyor. kameralarının kalitesi gayet iyi. Fiyatlarıda rakiplerine göre daha uygun.