Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Hypersnap

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Hypersnap

Hypersnap kullanımı oldukça kolay olan ve hızlı ekran yakalama özelliği ile almak istediğiniz görüntüler üzerinden de farklı düzenlemeler yaparak sağlamaktadır. Sunuları, eğitimleri, ve tanıtımlarda da işinizi çok rahatlatacak olan bu programın farklı özellikleri de içinde barındırması ile kullanıcılarına son derece kolaylıklar sağlamaktadır. Programın directc ve direct3d ile hazırlanan oyunlarda rahatlıkla ekran görüntü alma özelliğini kullanılarak tam ekran görüntüleri rahatlıkla kaydedebilir. Hypersnap programı ile internet üzerinde bulunan sitelerin kopyalama özelliğinin engellenmesi sorununu rahatlıkla kaldırabilirsiniz. İçeriğinde bulunan metinleri rahatlıkla kopyalayarak size kolaylık sağlamaktadır. Hypersnap programı ile kolaylık sağlayan özelliklerinden bahsedecek olursak;

Resim editörlüğü
Birden fazla monitör desteği
Limitsiz olarak geri alınabilme özelliği
TExtsnap özelli sayesinde ekran görüntüsü üzerinden metine aktarma
Directx platformuna bağlı olarak ekranlardan rahatlıkla görüntü alarak sanal ortamda rahatlıkla paylaşama özelliği
Kişiselleştirilebilir ara yüz özelliği
Çok sayıda format desteği
Renkleri otomatik ayarlama
Ekran görüntüsü alınırken Hypersnap programının hızlı olarak ekran yakalama yazılımı ve ızerinde düzenlemeler yapmanızı sağlayan editörlük desteği sayesinde artık işiniz daha da kolaylaşacaktır.

Hypersnap programı Windows işletim sistemli bütün modellere uyumludur. Programı yükledikten sonra continue butonu ile devamlılığı sağlayarak aktivasyonu gerçekleştiriniz. Bu program türlerinin mesleki olarak en fazla grafikerler ve borsacılara uygun olması birden fazla monitörde çalışarak bilgi akışı sağlamalarından dolayı peş peşe birçok görüntüyü capture ederek paylaşmaları işlerini oldukça kolaylaştırmaktadır.

Tam ekran

Pencere veya çerceve

Taşmış olan görüntüler

İmleç gösterme/ gizleme

Fosforlu kalem özelliği

Gecikme Sürelerinin ayarlanması

Otomatik kayıt

Değerlendirmeler

Türlerinde uygulamaları program içerisinde kullanılarak en sıra dışı uygulamalara yer verebilirsiniz. Böylelikle çevrenizle daha hızlı iletişim içerisinde olmanıza ve yapılacak ya da yapılan işlerin önemini, durumunu belirtme de sizi rahatlıkla anlatabilecek bir tür programdır. Bu programda otomatik save seçeneğini kullanmıyorsanız ve her yaptığınız capture işleminde bir önceki capture bilginiz kaybolmaktaydı. Son sürümün de bu eksiklik değiştirilerek capture formatındaki önceki ve sonraki birçok resim ve belge ekran fotoğraflarının bir tab altına biriktirerek size yardımcı olmaktadır. Böylelikle birçok fotoğrafı aynı anda biriktirerek müdahale etmenizi sağlayacaktır. Bu arada konulan fotoğraflar arasından ihtiyacınız olanı kadar ayarlayarak işlemlerinizi sadeleştirebilirsiniz. Hypersnap ekran görüntüsü alma konusunda en profesyonel programlardan bir tanesidir.

Hypersnap YAPILAN YORUMLAR