Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
İOS 10 İLE iPHONE KAPANMALARININ ÖNÜNE GEÇİLDİ!

İOS 10 İLE iPHONE KAPANMALARININ ÖNÜNE GEÇİLDİ!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

iOS getirdiği güncellemeler ile durmak bilmiyor..

Geçtiğimiz Kasım ayında iPhone şirketi iOS 10..2.1 ile bu sorunların önüne geçmeye başardı. Kullanıcılarının şikayetini %80 azaltarak hala rakip firmalara karşı iddiasını sürdürmeye devam ediyor. iPhone Apple 6, 6s, 6 Plus ve 6s Plus’a gelecek aylarda getireceği yeni güncellemelerinde bu sorunu sıfıra indirmek istiyor.

APPLE’IN BAŞINI AĞRITAN BİR KONUDA BATARYA!

Apple kuruluşu yeni çıkardığı iPhone 7 ile hala başı dertte gibi görünüyor. Teknisyenleri sorunun batarya kaynaklı olduğunu söyleseler de bunun önüne geçmekte zorlandıkları söylemek gerekir. iPhone 6s kullanıcıları iPhone 7’ye geçtikten sonra bataryalarının yenileyememe gibi şikayetler gelse bile, Mart 25’te getireceği yeni güncellemede güçlü WPS ayarı ile telefon adeta tekrardan hiçbir sorunu yokmuş gibi kullanıcısını memnun etmeye devam edecek..

APPLE YENİ TEKNOLOJİLERİN PEŞİNDE;

Apple, iPhone kullanan sinema sever kullanıcıları için iş başında. Nisan ayının başında başlanacak olan projeden gelin biraz bahsedelim.

iPhone 7 serisinden sonra ortaya çıkacak bu projeksiyon, akıllı telefonlar da 2017 senesi için son noktayı koymayı hedefliyor. Apple şirketi arka kamera, alt kısımda flaş ve LCD-LED görüntü sergileyecek mercek için kolları sıvamış gibi görünüyor.

ARTIK DUVARDA YER KAPLAYAN TELEVİZYONLAR KALKIYOR!

Yaklaşık 8 ila 10 metre olma kaidesiyle Apple, iPhone 7 serisinden sonra bu özelliği getireceklerini resmen açıkladılar. Çoğu kişinin ses kalitesini sorduğunu duyar gibiyim.Tabiki de bu özellik harika olsa da bunun bir bedeli olacağını söylediler. Fiyatı tam belli olmasa da 3D avantajı her zaman kendini belli ediyor. Gözlük ve hoparlör (iki adet) olarak hizmete sunacaklarını söylediler.Teklonojik aletlerinin çokta fazla güvenilir olduğunu tabiki de söyleyemeyiz.

APPLE, iPhone LCD-LED, 3D SİNEMA KEYFİ İÇİN 2 YIL GARANTİ!

APPLE STORE UNUTULMADI!

Haftanın iOS 6 Oyunları;

Dead Trigger
Call of Last Agent
Resident Evil 7
Fight Night Champion
Mobil Legends 5v5 (FPS)
Strike Of Kings (FPS)
Oyun severler için kendinizi telefonlarınıza kitlenmeye hazır mısınız. Sizin için yukarıda bulunan bu 6 oyun derlemesi umurum hoşunuza gider. Her bir iPhone kullanıcısının da olmazsa olmazı FPS oyunlarıdır. İlk bahar gelmesiyle birlikte 12 FPS oyunu APPLE STORE’da sizler ile olacak. Oyun isimler Mart 18’de açıklanacağı söylenmekte.Umarım yine telefonlarınıza saldırmayı unutmazsınız.

İOS 10 İLE iPHONE KAPANMALARININ ÖNÜNE GEÇİLDİ! YAPILAN YORUMLAR

  • zafer degri
    2 sene önce

    iphone iphone iphone. Üzerine başka telefon tanımam ne donma ne kasılma.
    Herkesi iphone almaya davet ediyorum