Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

IP Camera Viewer

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

IP Camera Viewer sayesinde iş yerinizin, otoparkınızın ya da evinizin kameralarını tek bir yerden kontrol etmek çok kolay.  Programı ücretsiz bir şekilde kısa zamanda bilgisyarınıza kurabilirsiniz. Birçok markayı destekleyen uluslararası IP yazılımlarıdır. Bin 500’den fazla farklı IP kamera modelini destekleyen geniş alt yapısı sayesinde tüm USB kameralarda çalışmaktadır. Yoğun ağ trafiğinde dahi işlevselliğini korur, kolay erişim ve yönetim imkanları ile sizlere stabil çalışma imkanı sunar.

Programın kurulumunun yanı sıra kullanımı da oldukça kolaydır. Kameranız aktif olarak çalışıyorken görüntüye uzaklaştırma ya da yakınlaştırma yapabilir, video özelliklerini yapılandırabilir, çözünürlüğü değiştirebilir, kare hızını yavaşlatabilir ya da hızlandırabilirsiniz. IP Camera Viewer birden fazla kameranın izlenmesini de desteklemektedir. Kameranın ters döndüğü ya da kaydığı durumlarda program sayesinde ön izleme yoluyla açıları ayarlayabilirsiniz. Sd kart sayesinde kayıt kalitenize göre 7-30 gün arasındaki uzun süreli kayıtlarınızı izleyebilirsiniz.

Güvenlik için kullanabileceğiniz en uygun yazılımdır. Program sayesinde kişileri sayabilir, terk edilmiş eşyaları tespit edebilir, şüpheli davranışları tespit edebilirsiniz. IP Camera Viewer’ın  analitik yazılımı sayesinde hareket algılama, araç sayma, ters yön, yoğunluk haritası, kişi sayma, sanal çit, yasaklı bölgeler, bekleme zamanı, amaçsız dolaşım alarm bölgeleri için uyarılar oluşturabilirsiniz. Şehir izleme, mobese sistemleri, oteller, AVM’ler, plazalar, şirketler, havaalanları, tren istasyonları, otobüs garları, akaryakıt istasyonlar yazılımın yoğun olarak kullanıldığını uygulama alanları arasındadır.

IP Camera Viewer YAPILAN YORUMLAR

  • Erdekli10
    2 sene önce

    bizim için çok önemli. emeğinize sağlık