Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Kingo Root

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

 

Kingo Root

Kingo Root programı sayesinde android cihazlarınızın her türlü gereksinimlerini ve gelişimin rahatlıkla sağlayabileeksiniz. Android cihazların kullanımı için kolaylık sağlamak adına windows işletim sahibi bilgisayarlar vasıtasıyla tek tuşa basarak root yapabileksiniz.

Bu program sayesindeortalama olarak 45 saniyenizi alacaktır. Kullanımı oldukça basit olan bu progrmın android işletim sistmine sahip akıllı telefon ile usb kablosu vasıtasıyla bilgisayarınıza bağlanarak; telefonunuzun gelişirici ayarlarına bağlı olarak usb hata ayıklama modunu aktif etmeniz gerekmektedir.

Bu program otomatik olarak anında telefonunuzun modelini algılama yapacaktır. Android sürüm sunarak seçmenizi isteyecektir. Android telefonunuza tek tıklama ile telefonu rootlayabilirsiniz Ya da tek bir tıklama sayesinde rootlu olan telefonunuzu eski haline döndürebilirsiniz.

Android işletim sisteminin en büyük özellikleri arasında bulunan android sürümlerin kendi başlarına gelişim sağlamaları ve bu gelişimi esnasında kullanıcaya sunduğu birden fazla çeşitliliklerle telefo hafızası, android sürümün gelişimi, içerisinde bulunan donanımların tam verimli çalışmasının sağlanması durumlarını kullanıcılar aracılığıyla kingo root programının sağladığı imkanları kullanarak zahmetsizce yapabilirsiniz.

Eski android sürümlerde CWM komutu sayesinde update.zip dosyası işlemi yapılıyordu. Son zamanlarda Jelly Bean teknolojisinin daha sonra devam etmesiyle güncelleme ve rootlama işlemlerinin 2 farklı yolla yapılmaktaydı.

Son çıkan Kingo Android Root uygulaması ile bütün cihazlara verdiği destek sayesinde risk almadan bütün rootlarını ya da unroot seçeneği ile başlangıç ayarlarına dönme koşullarını gerçekleştirebilirsiniz.

King Root Nasıl Kurulur Ve Ne yapmamız Gerekiyor.

 

 1. İlk olarak telefonumuzun modeline ait programı kuruyoruz.

 2. Kingo root programını indirerek bilgisayara kurulumu sağlıyoruz

 3. Kingo Root adlı programı USB ile cihazı bağlıyoruz.

 4. Ardından bağlı bildirimi alındıktan sonra Root seçeneğine tıklıyoruz.. Bu işlemlerden sonra telefon açılıp kapanabilir. Bu uygulamanın ilerlemesi açısından normal bir durumdur.

 5. Telefonunuzun root seçeneğinin yanında eski durumuna döndürmek isterseniz unroot sseçeneğine tıklayarak android sürümünüzün ilk aşamasına geçersiniz.

Android root işlemi ile telefonunuzun kamerası, ses özelikleri, performansı, güvenlik türünde her noktasına root yapma modu ile değiştirebilirsiniz. Tüm erişim sistemlerine rahatlıkla ulaşacaksınız. Telefonunuzun performansı, hafıza ayarları, ses ayarları gibi birçok ayarlara ulaşabilirsiniz. Telefonunuzun hafıza konusunda yaşadığı sıkıntıları önlemek amacıyla sd kart hafızasına yönlendirebilirsiniz.

 

 

 

Kingo Root YAPILAN YORUMLAR

 • tugay31
  2 sene önce

  Harika program bu program sayesinde telefonuma istediğim sürümü kurup degiştirebiliyorum

 • Vippp23
  2 sene önce

  Program sayesinde telefona istedigim sürümü atıyorum çok teşekkürler