Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

KMPlayer

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

KMPlayer Programı ücretisi tarafından ücretsiz şekilde kullanıcılarına sunmuştur. Birçok Medya video oynatıcısı olarak en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır. Arayüzü oldukça basit ve kulanışlı  olan KMPlayer  kullanıcıları tarafından 5 yıldız veriliyor. KMPlayer VCD, DVD, Blu-ray, AVI, MKV, Ogg Theora, OGM, 3GP, MPEG-1/2/4, WMV gibi formatları desteklemektedir.

 

En çok tercih edilen KMPlayer bir çok özelliği bulunmaktadır. Örnek verirsek Zarar görmüş  AVI dosyalarınızıda rahatlıkla açabilin program kullanıcıları tarafından bu yönünden çok yorum gelmektedir olumlu şekilde böyle bir özelligi olduguna dair kullanıcılar tarafından yapımcısına yüzlerce mail atarak teşekkür etmişlerdir.

Film sever biriyi diyorsanız tam sizin aradığınız bir video oynatıcı programdır. Görüntü ve kullanışlı yönunden iyi olmasının  keyfini çıkarabilirsiniz.

Ve bir çok dil desteğide olup Bunlarına rasında Türkçe dil desteğide bulunmaktadır. KMPlayer Açtıktan sonra   video’nun üzerinde sag tıklara menüden “Language” seçimine gelerek orada turkish.ini seçerek KMPLAYER’i türkçe olarak kullanabilir keyfinize bakabilirsiniz.

KMPlayer YAPILAN YORUMLAR