Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Line

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Teknoloji geliştikçe insanların daha önce para ödeyerek kullandığı hizmetleri artık ücretsiz olarak kullanabilmesi teknolojinin en güzel nimetlerindendir. Bu bağlamda bizlere mükemmel bir hizmet sunmayı amaçlayan Line uygulaması bize ücretsiz metin ve sesli mesajlaşma, sesli arama ve grup sohbeti gibi çeşitli güzellikler sunmaktadır. Bu uygulama başta dünya devleri android ve apple olmak üzere bir çok farklı platformlar arasında kullanılmaktadır. Ayrıca sadece akıllı telefonlar arasında değil aynı zamanda bilgisayar ve tablet ile de kullanılabilmektedir.

200 ü aşkın ülkede 200 milyonun üzerinde kullanıcıya sahip olan Line uygulaması dünyanın en çok tercih edilen mobil mesajlaşma uygulamaları arasında üst sıralarda yerini almıştır. Türkçe de dahil olmak üzere çok sayıda dil desteği bulunan bu uygulama bir çok ülkenin uygulama mağazalarının ücretsiz uygulama kategorisinde birinci sıradaki yerini korumaktadır.

Interaktif özellikler içeren mesajlaşma sisteminin yanı sıra pek çok uygulamadan oluşan Line ailesi bugün eğlenceli vakit geçirebilmeniz, dünyanın dört bir yanından diğer insanlarla iletişim kurabilmeniz ya da ücretsiz olarak sevdikleriniz ile görüşebilmeniz gibi bir çok hizmeti bir arada bulundurmasından dolayı basit bir mobil mesajlaşma servisi olmaktan çıkmıştır. Ayrıca iç denetim yönetimi alanında uluslararası geçerli sertifikalara sahip olan ilk mobil mesajlaşma platformu olması Line ailesinin kişisel bilgilerimizin güvenliğine ne derece önem verdiğini de gözler önüne sermektedir. Sizler de gönül rahatlığı ile bu uygulamayı kullanabilirsiniz.

 

Line YAPILAN YORUMLAR