Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

mHotSpot

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

mHotSpot

Evlerde veya iş yerlerinde kullanılan kablolu modemler ve durumları bazen kullanıcıları fazlası ile rahatsız etmekte olmaktadır. Ev ya da iş yerlerinde kullanılmakta olunan kablolu modemleri kablosuz modemlere çevirmek isteyen kişiler mHotSpot ile bu işlemi çok kolay bir şekilde gerçekleştirebilirler.

Kullanılacak olunan mHotSpot programı ile ev veya iş yerlerinde bulunan kablolu modemler çok kolay ve hızlı bir şekilde kablosuz modeme çevrilebilinmektedir. Kablolu olan modemler kablosuz modeme çevrildiklerinde ise çok kolay ve rahat bir şekilde evde ve iş yerinde akıllı telefonlar ve tablet gibi olan cihazlarla wifi den internete çok kolay bir şekilde girilerek kullanılması sağlanmaktadır.

Program bilgisayardan wifi dağılımı ve internet erişim hizmetlerini tamamen ücretsiz olarak vermektedir.  Akıllı telefonlar üzerinden internet dağılımı yapılabilinmektedir. Program internet oyunlarını da akıllı televizyonlara internet vererek herhangi bir başka donanıma gerek duyulmamaktadır. Program on farklı cihaza wifi dağıtabilmektedir. Bağlı olduğunuz tüm aygıtları görebilirsiniz. Programınıza kendi istediğiniz bir şifreyi ekleyebilirsiniz. Ağ içerisinde arkadaşlarınıza dosya gönderebilir veya alabilirsiniz.

mHotSpot YAPILAN YORUMLAR