Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Microsoft Word 2010

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Belge Ve Kelime İşlem Programı

Birçok donanıma sahip olan Microsoft Word  bu nedenle resmi evrak vb. belgeleri hazırlamada en çok kullanılan geniş kapsamlı bir programdır. Gelişen yazılım sektöründe her an gelen güncellemeleriyle kullanıcılarına sınırsız hizmet sunmaktadır. Belge ve kelime işlem programı piyasasının en geniş kapsama sahip programlarındandır.

Hazırladığınız belgeleri ister çıktı halinde isterseniz mail olarak dilediğiniz kişiye ulaştırabilirsiniz. Program sürekli olarak güncellenen bir program olmaktadır. Bu nedenle sürekli olarak en iyi sonuçlar almanızı sağlayan belge ve kelime işlem programı olmaktadır.   Program içerisinde bulunan okuma modu haricinde dokümanlarınız ve ayarlarınızı senkronize edebilme imkânınızda bulunmaktadır.

Program sayesinde en hızlı ve en kolay bir şekilde fotoğraflarınızı aktarabilirsiniz. Programın karşılaştırma ekranı yeniden tasarlanmış ve son açtığınız taslakları ve dokümanlarınızı çok kolaylıkla görüntüleyebilirsiniz. Programın şablon özelliği ile tarzınızı ve profesyonelliğinizi şablonları kullanarak sergileyebilirsiniz.   Programın kurulumu ve kullanımı oldukça kolay ve oldukça hızlı olmaktadır. İsteyen herkes programı bilgisayarına indirerek çok kolay ve rahat bir şekilde kullanabilmektedir.

 

 

Microsoft Word 2010 YAPILAN YORUMLAR