Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Mikrosoft Security Essentials

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Mikrosoft Security Essentials
Program bilgisayara yüklendiği andan itibaren ana ekran kapatılarak arka ekran sesiz olarak kullanılabilinmektedir. Bu şekilde Mikrosoft Security Essentials programı ile bilgisayar çalışmaya devam eder ve tüm tehditlere karşı korunması program tarafından sağlanır.
Bilgisayarınız kısa süre içerisinde güncellenmemişse, gerçek zamanlı olan koruma sırasında bilgisayarınız istem dışı olan bir nedenden dolayı kapandıysa program iptal olamz ve bilgisayar tekrar açıldığında casus yazılımlar ve virüs taramalarının bildirimlerini alırsınız. Ayrıca bilgisayarınızda bulunan Mikrosoft Security Essentials programının kısa olan bildirim bölümünden de görüntüleyebilirsiniz.
Bilgisayarınızın bildirim bölümünde program görünmüyorsa gizli simgelerin görüntülenmesi için bildirim bölümünde bulunan oku tıklayarak görebilirsiniz. Bilgisayarınızın durumuna göre simgelerin renkleri değişiklikler göstermektedir. Bilgisayarınızda bulunan yeşil renk bilgisayarınızın korunduğunu gösterir ve sarı renk ise bilgisayarınızın korunmuyor olabileceğini göstermektedir. Kırmızı renk ise bilgisayarınız risk altında olduğunu gösterir. Program ev bilgisayarları için virüs, casus yazılım ve diğer tüm kötü amaçlı yazılımlara karşı üstün bir koruma sağlamaktadır. Program ücretsiz olarak bilgisayara yüklenmektedir. Programın kurulumu ve kullanımı da oldukça kolay ve basittir.
Mikrosoft Security Essentials YAPILAN YORUMLAR