Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Mozilla Firefox

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Mozilla Firefox pek çok internet standardını destekleyen web tarayıcıdır. Pek çok işletimi ile uyumludur. Mozilla Firefox’u kullanmaya iten en önemli sebepler ise içinde barındırdığı özellikler. SYNC uygulaması sayesinde akıllı telefon, tablet ve bilgisayarlarınızdaki parolaları Mozilla Firefox ile eşitleyerek kolay erişim sağlanabilir. Aynı zamanda kendiliğinden açılan casus program ve reklamları kapatır.

Web tarayıcısını kişiselleştirebilirsiniz. Özelleştir paneli sayesinde temanızı seçeneklerdeki renk ve desenlerle süsleyebilirsiniz. Mozilla Firefox indirme yöneticisini de içinde barındırır. Bu ne demek oluyor?  Geçmişte indirdiğiniz dosyaların kaydını tutar ve indirme işlemlerini yönetmenizi sağlar. Tüm bilgilerin tek bir yerde depolanmasını sağlar, ara ver seçeneği ile indirmeyi istediğiniz an duraklatabilirsiniz, indirmeye ara verilen dosya için devam et butonuna tıklayarak indirmeye devam edebilirsiniz. Vazgeç butonu ile indirme işlemini iptal edebilirsiniz, listeden kaldır seçeneği ile indirme işlemine ait bilgileri kayıt altında tutmak istemiyorsanız kaydı silebilirsiniz.

Firefox Hello’yu kullanabilmek için Mozilla Firefox kullanıcısı olmanız yeterli. Görüntülü ve sesli konuşma özelliği ile kolay bir şekilde iletişim kurabilirsiniz. Diğer yazılımlar gibi konuşmalarınız hiçbiri kayıt altına da alınmaz.

Mozilla Firefox’u bu kadar popüler yapan ise geniş eklenti arşivine sahip olması. Birden fazla sekme eklentileri seçeneği sayesinde istediğiniz sekmeleri özelleştirebilir, bu sekmelerin hiçbir zaman kapanmamasını sağlayabilirsiniz. Webden elde edebileceklerinizin sınırını Mozilla Firefox belirlesin istiyorsanız hemen keşfetmeli ve ziyaret etmelisiniz.

 

 

 

Mozilla Firefox YAPILAN YORUMLAR