Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Norton Security

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Norton Security

Tüm virüslere, casus olan yazılımlara karşı, kötü amaçlı olan programlar ve diğer çevirim içi olan tüm tehlikelere karşı koruyan bir programdır. Programı kullanan kişinin kimliğini ve çevirim içi olan işlemlerini güvende tutan bir programdır.

Oldukça geniş kapsamlı olan ve performans için bir numaralı tüketici yazılım programı olan Norton Security kullanıcılarına yüz de yüz virüsten koruma sözü vermektedir. Programa abone her kişi için Norton uzmanı abone olan kişinin kullandığı aygıtının virüslerden korunması için yardımcı olmaktadır. Programa abone olan kişilere yardım ve destek hizmeti verilmediği takdirde abone ücretleri iade edilmektedir. Programa üye olan kişiler tek bir abonelik ile birden fazla olan PC, akıllı telefon ve tabletlerini koruyabilirler. Çocuklar için geliştirilmiş olan üstün seviyede aile güvenlik özellikleri bulunmaktadır.

Abone olan kişilerin bilgisayarlarında bulunan fotoğraf ve diğer tüm önemli olan belgeleri yedekler. Programda ihtiyaç duyulan çok daha fazla güvenlik sistemleri oldukça geliştirilmiş bulunmaktadır. Norton Security virüs programı üstün kalite ve tasarım ile hazırlanmış olarak hizmete sunulmaktadır.

 

Norton Security YAPILAN YORUMLAR

  • Ment
    2 sene önce

    Arkadaşlarımla beraber ortak olarak aldığım bir antivirüstü. Oldukça sessiz ve bilgisayarı kasmadan arkaplanda çalışıyor. Mutlaka denemenizi öneririm.