Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

NTShare Photo Recovery

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

 

NTShare Photo Recovery

Teknolojinin hızla ilerlediği çağımızda bilgisayar ya da telefonlarımıza binlerce dosya ve resim gibi materyaller yüklüyoruz. Zaman içinde bunların bir kısmını kullanmaya devam ederken bazılarını unutuyoruz. İsteyerek, farkında olmadan ya da yanlışlıkla sildiğimiz dosyalar ummadığımız anlarda ihtiyaç duyacağımız nesneler haline geliyor. Bu gibi anlarda silinen verilere yapılabilecek hiçbir şey bulamıyoruz.

Siz de kaybolan dosyalarınızı bulmak için bir mucizeye ihtiyaç duyuyorsanız NTShare Photo Recovery ile tanışmanızın vakti gelmiş demektir. USB Flashlar, sabit diskler, dijital kameralar, SD kartlar, telefon kartları gibi birçok alanda kaybettiğiniz verileri kurtarmanız artık hiç de zor değil.

Silinen ya da kurtarılabileceği aklınıza dahi gelmeyen formatlanmış alanlar dahil istediğiniz dosyalar için çoklu veri kurtarma yöntemlerini kullanıp diskinizi taratabilir ve hızlı bir şekilde kusursuz sonuçlar elde edebilirsiniz. Bu tarama sonucunda gizlediğiniz ama sonradan ulaşamadığınız silinmiş gizli dosyalarınızı da bulabilirsiniz.

NTShare Photo Recovery, isminde yansıttığının aksine yalnızca fotoğraf dosyalarını kurtarırken değil ses, video ve doküman kurtarma konusunda da sizlere kalıcı çözümler üretir.

Günlük hayatımızda sildiğimiz dosyaları alandan kazanmak ya da titiz davranmak adına geri dönüşüm kutusundan da kaldırabiliyoruz. Hatta bunun için zamanlama ayarlayarak bilgisayarımızın otomatik ve kalıcı olarak geri dönüşüm kutusundaki belgeleri silmesini sağlayabiliyoruz. Ummadığımız bir anda da gözden çıkardığımız bir bilgiye ihtiyacımız olabiliyor. Önceden bu konuda yapabileceğimiz pek bir şey yokken artık NTShare Photo Recovery sayesinde aklınıza gelebilecek her alandan her türlü dosyayı çekip almanız mümkün olacak.

Yalnızca bilgisayarınızdaki bilgiler değil, harici belleklerden de dosya kurtarabilirsiniz. Bu tür belleklerde silinen dosyalar herhangi bir geri dönüşüm kutusuna gönderilmediği için kayıp oranları daha yüksektir.

NTShare Photo Recovery programının kurtarabildiği tüm formatlar verilmiştir:

 

Dosya formatları: CRW, CR2, NEF, ORF, RAF, SR2, ARW, PEF, EAF, DCR, DNG, RAW, JPG, TIF, TIFF, PNG, MRW, BMP, GIF, ICO, CDR ve PSD.

Ses dosyası formatları: WAV, MP3, CDA, MIDI, WMA, JP2.

Video dosya formatları: MOV, WMV, ASF, AVI, FLV, SWF, MPEG, RM, MP4, M4V, 3GP, 3G2.

Belge dosya formatları: DOC, DOCX, MDB, PPT, PPTX, XLS, XLSX, WDB, PDF, ZIP, RAR.

 

NTShare Photo Recovery YAPILAN YORUMLAR