Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Okey

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Türkiye’de 7’den 70’e herkesin bildiği Okey artık bir tık uzağınızda. Artık dışarda arkadaşlarınız ile oynamaktan sıkıldıysanız ya da sürekli yeniliyor ve pratik yapma ihtiyacı hissediyorsanız bu uygulama tam size göre. Bu sayede evinizde bilgisayarınızdan bol bol pratik yapıp arkadaşlarınızın önüne geçebilirsiniz. Ayrıca dışarı çıkıp para harcamadığınız için bu uygulama size ekonomik olarak da katkı sağlayacaktır.

Okey oyunu dört kişi ile oynanır. Oyuna başladığınızda elinize gelen karışık taşları kurallara uygun olarak dizmeniz gerekmektedir. Daha sonra herkes sıra ile yanındaki oyuncunun attığı taşı ya da ortada duran destenin en üstteki taşını alıp daha sonra elinden bir taş eksilterek istekada kurallara uymayan taş bırakmaması gerekir.  Normal şartlarda dört kişinin bir araya gelerek birlikte hoş vakit geçirebildikleri bu oyunu artık evinizde oturma odanızdan tek başınıza da oynayabilirsiniz. Ayrıca bu oyunda patron tamamen siz olduğunuz için oynadığınız oyunun kurallarını ve ayarlarını siz belirliyorsunuz. Web sitemiz Okey uygulamasını sizlere ücretsiz olarak sunmakta ve evde eğlenceli vakit geçirmenizi sağlamaktadır.

Artık siz de bilgisayarınızdan ya da tabletinizden Okey uygulamasını indirip bilgisayarınıza kurup oturma odanızda kanepenize uzanabilirsiniz. Uygulamanın kurulumu ve kullanımı oldukça basit ve anlaşılır olduğu ayrıca gerekli denetimlerin yapıldığı ve bilgisayarınız için zararlı bir içerik bulunmadığı için sizi endişelendirecek herhangi bir problem olmayacağını gönül rahatlığı ile size bildiriyoruz.

Okey YAPILAN YORUMLAR

 • Mert
  2 sene önce

  İnternetin çekmediği/olmadığı zamanlarda zaman öldürmek adına en iyi oyunlardan birisi.. En iyi özelliği de bu belkide.

 • tugay31
  2 sene önce

  İnternetsiz oynacagım en iyi oyunlardan 1 tanesi

 • Burak
  2 sene önce

  Online olmasından dolayı çok tutuluyor biraz daha grliştirilmeli bence