Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

PowerPoint 2010

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Slayt Ve Sunum Hazırlama Programı
Dosyalarınızı çok kolaylıkla yönetebilir, sunum hazırlayabilirsiniz ve sunumlarınızın sürümlerini otomatik olarak kaydedebilme imkanına sahipsiniz. Program ile sunumlarınızı birleştirerek karşılaştırma imkânınızda bulunmaktadır. İstediğiniz düzenlemeleri yaparak slayt oluşturabilirsiniz.
Slayt ve sunum hazırlama programı ile videolar, resimler ve animasyonlar görüntülenebilinmektedir. Ses dosyaları ve video yürütülür. Hazırlamış olduğunuz slaytlarınızı izlerken müdahale edebilir istemediğiniz veya değişiklik yapmak istediğiniz yerlere müdahale yapabilirsiniz. Dosya sekmesinde bulunan bilgiler paylaşılın bilinir ve kolay bir biçimde ortak yazma seçeneğiyle sunum dışı olan unsurlar değiştirilebilinir. Programı her kullanıcı çok rahatlıkla kullanabilmektedir.
Oldukça ayrıntılı ve özenli sunum hazırlamak isteyen kişiler slayt ve sunum hazırlama programı ile en ayrıntılı sunumlarını hazırlayabileceklerdir. Program videolar, görseller, ses dosyalarınıza efektler ile geçiş ve animasyonlar hazırlamanız mümkün.

PowerPoint 2010

Programın kurulumu da oldukça kolay ve basit olmaktadır. Programın kurulumu kurulum esnasında kurulum aşamaları tarif edilmektedir. Programın en büyük ve güzel özelliği sunuyu küçük parçalar halinde ayırmasıdır. Hazırlanan slaytların düzenlemeleri yapılabilinmesi için programın yeni bölümler özelliği kullanılabilmektedir.
 
 
PowerPoint 2010 YAPILAN YORUMLAR