Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Recuva

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Recuva

Program ile bilerek veya bilmeyerek silmiş ya da silinmiş olan tüm dosyalarınızı geri almanıza yardımcı olan bir programdır. Recuva oldukça önemli olan silinen dosyaların geri alınmasına yardımcı olan ve ücretsiz geliştirilmiş bir dosya kurtarma programı olmaktadır.

Bilgisayar kullanımında çoğu sefer isteyerek veya istemeyerek bazı dosyalar silinmekte ya da silinebilmektedir. Silinmiş olunan dosyalar lazım olduğunda önceden alınabilme imkânı yoktu. Recuva programı ile artık silinen veya silinmiş olan tüm dosyalar ihtiyaç duyulduğunda hemen tekrar geri alınabilinmekte ve kullanılabilinmektedir. Programın en büyük özelliği ise kurtarmak istediğiniz dosyanın uzantısını belirliyor ve arama yapmanıza gerek kalmıyor. Silinmiş olan ve tekrar almanız gereken dosyaları çok hızlı ve kolay bir şekilde tekrar bilgisayarınıza yükleyebilir ve aynı şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz.

Program size silinmiş olan dosya veya dosyalarınız geri almanız için ayrı bir pencereden aramış olduğunuz sonuçları resimler veya videoları içeren dosyaların ön izlemesini göstererek aradığınız dosyanın daha hızlı ve kolay bulunmasını sağlamaktadır. Oldukça geliştirilmiş olan bu program ücretsiz olarak kullanılmaktadır.

 

Recuva YAPILAN YORUMLAR

  • Efsanevio
    2 sene önce

    İstemeyek sildiğim bir çok dosyayı bu proğram sayesinde geri yüklendi teşekkürler

  • dimonotetra
    2 sene önce

    Önemli dosyaları barındıran bir DVD’nin içeriğini görüntüleyememiştim dosyaları kurtarmamda Recuva çok yardımcı oldu. Her bilgisayar kullanıcısının bilgisayarında bulunması gereken bir uygulama diye düşünüyorum.