Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Saç Rengi Değiştirme Programı

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Virtual Hair Studio (Saç Rengi Değiştirme Programı)

Her bayanın hayali saç rengini değiştirip daha güzel bir görünüşe ulaşmaktır. Ama ne yazık ki bazı kuaförler bu konuda çok hassas davranmayıp bayanların hayallerini alt üst edebiliyorlar. Bizim bayanlara bir müjdemiz var. Artık hayalleriniz alt üst olmayacak. Çünkü VirtualHairstudio (Saç Rengi Değiştirme Programı) sayesinde saç renginizi ve modelinizin sizde nasıl duracağını önceden öğrenmek mümkün.

Gelişen teknoloji sayesinde artık çok büyük facialar bile bazen önlenebilmektedir. İşte teknoloji çağının mucizesi olan Virtual Hair studio programı ile kuaföre gitmeden önce kendi fotoğraflarınız üzerinde oynama yaparak saç renginizi ve modelini değiştirip acaba nasıl olacak sorusunun cevabını bulacaksınız. Ayrıca bu programı makyaj yapmak için de kullanabilir ve böylece beğenmediğiniz makyajı saatlerce yüzünüzden silme derdinden kurtulup bir tıkla halledersiniz. Son derece kolay kullanım için basit bir şekilde oluşturulmuş arayüzü sayesinde bu programı herkes rahatça kullanabilir. Bu program sayesinde arkadaşlarınıza ya da çevrenizdeki insanlara onların fotoğrafları üzerinde ilginç makyajlar yapıp değişik saç modelleriyle tatlı şakalar yapabilirsiniz.

Demo versiyonunu yukarıdaki linkte sizlere sunduğumuz bu programın tam versiyonunda 500 den fazla saç modeli olmakla birlikte yapacağınız en güzel makyaj için yüzlerce farklı özellik bulunmaktadır. Demo versiyonda ise yaklaşık 20 saç modeli ve onlarca farklı özellik bulunmaktadır. Virtual Hair studio ile kuaföre gitmeden saç modelinizi belirleyin ve faciaların önüne geçin.

Saç Rengi Değiştirme Programı YAPILAN YORUMLAR