Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

SD Formatter

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

SD Formatter

Program özellikle akıllı telefonlar ve laptoplarda verileri yedeklemek için hafıza kartları kullanılmaktadır. Son dönemlerde ise hafıza kartlarının kapasiteleri çok ciddi olarak geliştirildi. Kullanılan hafıza kartlarının içini en hızlı ve sorunsuz olarak SD Formetter ile temizlemek mümkün olmaktadır.

Zaman içerisinde bozulan hafıza kartları bilgisayarlarda okunamamaktadır. Bu tür durumlarda SD Formetter kullanılarak sorun ortadan kaldırılmaktadır. Bilgisayara yüklenen program açıldıktan sonra hafıza kartı bilgisayara takılarak program sayesinde hafıza kartı içinde bulunan tüm veriler en hızlı ve güvenli bir şekilde temizlenir. Hafıza kartının temizlenmesinden sonra hafıza kartı yeni alınmış gibi kullanıma hazır olacaktır.

İnternetten indirilen program ile hafıza kartı sorunsuz olarak tamir edilmiş olunacak ve il günkü gibi temiz ve sağlam olmuş olacaktır.  Program internet üzerinden kullanıcılara ücretsiz olarak hizmet vermektedir. İnternet üzerinden ücretsiz olarak indirilerek kullanılan program oldukça kolay ve basit bir şekilde kullanılmaktadır ve herkes çok kolay bir şekilde programı kullanabilmektedir. Herkesin çok kolay bir şekilde kullanabileceği program ile hafıza kartları sorunsuz olarak kullanılacaktır.

 

SD Formatter YAPILAN YORUMLAR