Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

SHU

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Ekran görüntüsü alırken görüntü kalitesinin düşmesinden şikâyetçiyseniz, yüksek çözünürlüklü, kaliteli screenshot almak istiyorsanız SHU’yu  öneririm. Uygulamanın ilk sürümü bundan 3 yıl öncesi olsa da binlerce insan her gün bu uygulamayı kullanıyor. Dünya çapında bir milyon kullanıcıya erişmiş bu program özellikle bilgisayar oyunlarıyla ilgilenenlerin yoğun talebiyle karşı karşıya. Sizde bilgisayar oyunlarındaki unutulmaz anlarınızı kaydetmek istiyorsanız bu uygulama tamda size göre.

SHU’yu nasıl kullanırım?

Programı ücretsiz olarak indirdikten sonra kurulumunu yapmanız yeterli. Screenshot almak istediğiniz bir anda CTRL+Shift+F tuşlarına basarak görüntüyü yüksek çözünürlüklü bir şekilde kaydedebilir, programın panosunda kaydedilen görüntü üzerinde ise istediğiniz değişiklikleri yapabilir, görüntü üzerine metin ekleyebilir, basit dokunuşlarla görüntüyü düzenleyebilirsiniz.  SHU oyuncu topluluğu için oyunları oynarken dahi kusursuz çalışan son sürümünü piyasaya sürdü. Program aynı zamanda parola sistemi ile koruma altına alınabilir, bilgilerinizin sadece sizde gizli kalmasını sağlar. Görüntülerinizi şifre ile koruma altına aldığınızda ne zamana kadar yayında kalacağını da siz belirlersiniz ve ekran görüntü istatistiklerine de dilediğiniz zaman göz atabilirsiniz.

Özellikle bilgisayar oyunlarını sevenlerin tercih ettiği SHU 4K çözünürlüğü sayesinde oyunları tam ekran oynarken bile sorunsuz bir şekilde çalışır.  Programı kullanmak için tek yapılması gereken indirdikten sonra üçlü kombinasyonlu tuşlara basmak ve istediğiniz anın ekran görüntüsünü almaktır. Yeni sürümü ile istediğiniz anları bulanıklaştırabilir, küçük şekil efektleri ekleyebilirsiniz.

SHU YAPILAN YORUMLAR