Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Skype

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Skype

milyonlarca kişi tarafından tercih edilmektedir. Ekran paylaşım özelliği ve çok uygun fiyatlarla dünyanın her bölgesiyle konuşma imkânı sağlayan bu programı sitemizden hemen indirebilirsiniz.

Skype, Bu program sizlere çoklu platform desteği sunar. Yani akıllı cihazlar ve tabletlerden de kullanılmaktadır. P2P teknolojisini kullanan Skype, Skype’ı bilgisayarınıza kurduktan sonra programı çalıştırırken sizden kullanıcı hesap bilgileri istenecektir. Bu anlamda üyeliklerinizi tamamlayarak ya da Microsoft hesabınızla hemen giriş yapabilirsiniz.

gerçekleştirmek çok kolay. Skype kullanıcılarıyla ücretsiz olarak arama yapabilecek ve konferans görüşmelerinden de yararlanabileceksiniz. Skype ile arkadaş listesi hazırlayabilir ve farklı insanlarla da görüşmeler yapabilirsiniz. Son zamanların en çok tercih edilen programın son sürümünü sitemizden hemen indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz.

Pratik Kullanım Seçenekleri

www.jetindir.netprogramının en son sürümünü sunuyor ve bu özelliklerden faydalanmanızı sağlıyoruz. Mükemmel bir ses ve görüntü kalitesi için kullanmanızı da ısrarla öneriyoruz.

Skype YAPILAN YORUMLAR