Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Spotflux

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Spotflux
Bilgisayarınızdan engelli olan internet sitelerine giriş yapmanızı sağlayan bir programdır. Bilgisayarınızda bulunan tüm gizliliğinizi korur, internette takip edilmenizi önler ve tüm bilgilerinizin başka kişiler tarafından ele geçirilmesini önleyen oldukça geliştirilmiş bir programdır.
Bilgisayara yüklenen program ara yüzü kullanılarak çok basit bir şekilde menüden aktifleştirilmektedir. Program aktifleştirildikten sonra istenilen internet sitesinden programın sizlere sağlamış olduğu internet güvenliği servislerinin tüm avantajlarından faydalanabilmiş olacaksınız.

Programda bulunan test araçları ile ne kadar VPN ne kadar etkin olduğunu test ederek öğrenebilirsiniz. Günümüz şartlarında sizler online iken sizleri kimlerin takip ettiğini bilmeniz veya siz bilgisayarda yokken kimlerin web geçmişinize baktığını bilemezsiniz. Spotflux programı ile bu durumları önleyebilir ve bilgisayarını güven altına alabilirsiniz.
Spotflux programını bilgisayarınıza oldukça hızlı yükleyebilir ve kurulumunu da oldukça kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Bilgisayarınıza yüklemiş olduğunuz bu program sayesinde internette rahatça gezinebilirsiniz ve siz bilgisayarınızın başında olmadığınızda sizin web geçmişinizi kimsenin göremeyeceğinden emin olabilirsiniz. Programı ücretsiz olarak bilgisayarınıza yüklersiniz. Program girdiğiniz internet sitelerinden bilgisayarınıza virüs veya zararlı yazılımların girmesini otomatik olarak önler.

Spotflux YAPILAN YORUMLAR