Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

TeamViewer

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte insanlar birbirlerinden ne kadar uzakta olursa olsun aralarındaki mesafe bir sorun olmaktan çıkmıştır. Artık istediğimiz her şey bir tık uzağımızda. Artık TeamViewer sayesinde ister evde ister işyerinizde hatta bilgisayarınız yanınızda olmadığı zamanlarda bile bilgisayarınıza erişim sağlanabilir. Bu uygulamayı herhangi bir ticari amaç olmaksızın istediğiniz zaman ücretsiz olarak bilgisayarınıza kurabilir ve başkalarından bilgisayarınıza erişim olanağı sayesinde destek alabilir ya da online çalışma ve toplantılar organize edebilirsiniz.

TeamViewer uygulamasının muhteşem tasarımı bilgisayarınızda uzun çabalar harcamadan saniyeler içinde çalışmalarınıza başlama imkanı sunmaktadır. Ayrıca kişisel güvenliğinize de son derece önem veren bu uygulama verilerinizi kimseyle paylaşmamaktadır. Bu uygulamanın diğer bir güzel yanı ise geniş dil yelpazesi sayesinde dünya nüfusunun p i gibi ciddi bir sayıda kullanıcının uygulamayı kendi anadilinde kullanabilme özelliğine sahip olmasıdır. Dosya aktarımından sohbet özelliğine kadar daha birçok özelliği bulunan bu programın bireysel kullanımı tamamen ücretsizdir. Programı kullanmaya başlamak için bilgisayarınıza özel olarak hazırlanmış ID numarasını ve bir şifre kullanmanız gerekmektedir.

Basit ve oldukça pratik çözümler üretip sizlere yardımcı olmayı hedefleyen TeamViewer uygulaması dünyada milyarlarca insan tarafından aktif olarak kullanılmaktadır. Aynı zamanda referansları ile de göz kamaştıran bu program er ya da geç kişisel ya da kurumsal işleriniz için işinize yarayacağından dolayı sizlere bu programı şiddetle tavsiye ediyoruz. Çünkü dünyada bütün insanlar bir gün TeamViewer kullanıcısı olacak.

 

Uzaktan Masaüstü Kontrol Programı

Program sayesinden kendi bilgisayarınız üzerinden başka bir arkadaşınızın bilgisayarına müdahale edebilirsiz. Uzaktan masaüstü kontrol programı kullanılan programlar içerisinde en geliştirilmiş olanıdır.

Arkadaşlarınızın bilgisayarlarında oluşan ve kendilerinin çözemediği durumlarda direkt olarak bulunduğunuz yerden ve kendi bilgisayarınız üzerinden diğer bilgisayara ulaşımınızı sağlayan programdır. Arkadaşınızın yanına gitmenize gerek kalmadan kendi bilgisayarınız üzerinden arkadaşınızın bilgisayarına bağlanarak sorunu çözebilme imkânı sunan bir programdır. Uzaktan masaüstü kontrol programı ile arkadaşınızın bilgisayarına bağlanabildiğiniz gibi dosyada paylaşabilirsiniz. Program kullanan kişiler arkadaşlarınız ile canlı konuşma yapabilir ve kamera açabilirsiniz. Kendi bilgisayarınızda bulunan tüm verileri ve dosyaları bağlandığınız bilgisayara aktarabilirsiniz.

Program bilgisayara yüklendikten sonra bağlantı kurulacak olunan bilgisayarda da aynı program olması gerekmektedir. Bağlanılacak olunan bilgisayarda programın ID sini size vermesi gerekmektedir. Kurulum yapıldıktan üç beş saniye sonra şifre istenecektir. Bilgisayara girilen şifreden sonra uzaktan bağlantı gerçekleşecektir.  Birden fazla bilgisayarla da bağlantı kurulabilinmektedir. Oturum sayfanıza profil resmi ekleyebiliyorsunuz. Program ile dosyalarınız çok hızlı bir şekilde aktarabilirsiniz. Program oldukça düşük bir veri kullanımı sunmaktadır.

TeamViewer YAPILAN YORUMLAR

  • Atakan
    2 sene önce

    Netten yapılan alışverişlerde adsense ve domain paneli gibi detaylı bilgi isteyenlere sizin gözetiminizde şifrelerim çalınır kaygısı olmadan gösterebildiğiniz güzel bi program