Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

TouchCopy

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

iTunes Kısıtlamalarını TouchCopy İle Kaldırın
Apple ürünlerini kullananların en büyük dertleri hiç kuşkusuz Apple doğrulusunda yapılan kısıtlamalardır.Diğer telefon ve aygıt kullanıcılarının kolaylıkla yaptığı şeyleri iOS kullanıcılarının yapamaması kullanıcıları vakit vakit delirtebiliyor.Ancak iTunes engellerini ve kısıtlamalarını ortadan kaldırabileceğiniz bir uygulama var.

Özellikle iTunes üstünde aygıtınızdaki müzik ve videoları bilgisayarınıza kopyalayamama gibi engelleri TouchCopy adlı uygulama ile kaldırabileceksiniz.iTunes ile yapamadıklarınızı yapabilmeniz amacıyla geliştirilen bu uygulama iOS aygıtımızın üstündeki müzikleri videoları ve başka içerikleri kolaylıkla bilgisayarımıza taşıyabiliyoruz.
TouchCopy Kullanımı
Basit bir arayüz üstünde kopyalama işlemlerini basitçe halledebiliyoruz. Tabi bu kopyalama işlemleri, yalnızca müzik amacıyla geçerli değil. Uygulamalardan mesajlara, fotoğraflardan videolara her türlü dosyayı iPhone’un içerisinden çekip alabilmek mümkün. Ayrıca, aygıtın yedeğini deTouchCopy ile alabiliyoruz.

TouchCopy, 100 dosyaya kadar kopyalama amacıyla rastgele bir ücret talep etmiyor. Eğer küçük çaplı kopyalamalar yapacaksanız, Touch Copy’nin demosunu indirmeniz yeterli olacaktır. Ancak sıksık kullanım amacıyla 25 dolaratam sürümü satın almanız gerekiyor. Yazılımın MAC sürümünün de bulunduğunu belirtmeden geçmemek gerek.

 

TouchCopy YAPILAN YORUMLAR

  • Atakan
    2 sene önce

    Hocam yakında bir mac alma planım olursa ilk indirebileceğim programlardan biri bu olabilir teşekkürler