Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

TuneUp Utilities

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

TuneUp Utilities

İnternet günümüzün en sık kullanılan popüler iletişim mecralarından biridir. İnternetin hızı ve sınırsızlığı sayesinde pek çok kurum, kuruluş ve kişi hem özel hayatlarında hem de iş hayatlarında birbirinden farklı sistemleri kullanma ihtiyacında bulunuyorlar. Bu kadar yoğun bir ilgiye maruz kalan internetin en büyük problemlerinden biri ise kuşkusuz ki yavaşlayan sistemlerdir. Sistem hızlandırma konusunda çeşitli programların çıkması ile bu sorun giderilmeye çalışılsa da en iyi program şüphesiz ki TuneUp Utilities’dir.

TuneUp Utilities İle Bilgisayarınızı Hızlandırın

Sisteminiz üzerinden kullanabileceğiniz TuneUp Utilities programı sayesinde bilgisayarınızın performansını arttırarak ve daha verimli bir şekilde çalışmasını sağlayabileceksiniz. Windows işletim sistemine sahip olan bilgisayarınızın üzerinden kolay bir şekilde kullanabileceğiniz TuneUp Utilities programı sayesinde artık çok daha etkin bir işletim sistemine kavuşabileceksiniz.

Yapacağınız tüm işlemleri tek bir pencere paneli üzerinden denetlemenize fırsat tanıyan TuneUp Utilities programında aynı zamanda arka planda hala çalışmakta olan gereksiz programları da durdurduğunu göreceksiniz.

Tabi ki TuneUp Utilities programında bu işlemin yapılabilmesi için Turbo Mod durumuna geçmeniz gerekmektedir. Aynı zamanda TuneUp Utilities programında bu mod sayesinde aktif bir şekilde kullandığınız programlarında çalışma hızını arttırmayı başarıyorsunuz.

Tuneup Optimizasyon Nasıl Yapılır

TuneUp Utilities programındaki diğer bir mod ise canlı optimizasyondur. Bu mod ise kaynak kullanımını gerçek zamanlı bir şekilde optimize etmenize yardım edecektir. Aynı zamanda da program açılış hızlarını arttırmaya da imkan sağlayacaktır. Sezgisel ve kolaylaştırıl bir arayüze sahip olan TuneUp Utilities programı, bakım penceresini ise ana pencerede görüntülemektedir.

Bilgisayarınızdaki sorunlara genel bir bakış açısı ile göz atmak için tek bir tıklama yeterli olacaktır. Ayrıca tek bir tıklama ile de bilgisayarınızdaki genel sorunları düzeltebileceksiniz. TuneUp Utilities programı sayesinde Windows kayıt defteri üzerinden düzenlemeler yapabilir ve gereksiz olan tüm dosyaları silebilirsiniz.

TuneUp Utilities programı birtakım görevler için üst düzeyde bir performans gerektiği zamanlarda size yardımcı olabilecek güvenilir ve kaliteli bir programdır.

TuneUp Utilities programı; Firefox, Opera, Safari, Internet Explorer ve Google Chrome tarayıcıları ile uyumlu bir şekilde çalışan bir uygulama olarak internet kullanıcılarına büyük bir kolaylık sağlamaktadır.

 

TuneUp Utilities YAPILAN YORUMLAR