Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Ücretsiz Sunulan İOS Uygulamaları

Ücretsiz Sunulan İOS Uygulamaları

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Bazı İOS uygulamaları tanıtım amacıyla kısa süreliğine ücretsiz olarak indirilmeye sunuldu. Sizlerde bu İOS uygulamalarından edinmek isterseniz, App mağazasına uğramanız yeterlidir.

Ama bunun için elinizi biraz çabuk tutmanız gerekiyor. Çünkü bu uygulamalar kısa süreliğine bu markette tutulacak. Ve tanıtım sonrasında tekrar belirlenen ücretlere getirilecek.

Ücretsiz Uygulamalar:

Marketteki uygulamalar ise şu şekilde sıralanıyor. Bu uygulamaları indirmek isterseniz, uygulama sayfasından rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Songbot uygulaması İOS uygulamaları arasında ücretsiz olarak sunulan uygulamaların başında geliyor. Songbot oldukça geniş bir içeriğe sahip uygulamadır. Uygulamayı kullanmak için ise sadece dinlemek istediğiniz şarkının aramasını yapmanız gerekiyor. Bu aramalar arasında dilediğiniz sanatçıya anında ulaşabilirsiniz. Bu şekilde kendinize sanatçı radyosu oluşturabilir ve dinlemeye başlayabilirsiniz.

Ücretsiz olan diğer uygulama ise Preset uygulamasıdır. Fotoğrafçılıkla yakından ilgilenenlerin seveceği uygulamaların başında geliyor. Preset’i indirmek isterseniz yine market üzerinden ulaşmanız mümkün olacaktır. Filtre seçenekleri oldukça geniş bir uygulama olan Preset, istediğiniz filtreleri fotoğraflara uygulama seçeneği sunuyor.

BeatPad uygulaması aslında ücretli olan bir uygulamadır. Kolay melodiler ve ritimler oluşturma imkanı verir. Özellikle müziğe meraklı biriyseniz, bu uygulamayı çok seveceksiniz. DJ özelliklerini basit bir kullanımda tutan uygulama, oldukça hızlı şekilde sonuçlar verebiliyor. Ayrıca bu yaptığınız ritimler üzerinden para kazanabilirsiniz. Ayrıca üzerinde oynamalar yaparak şarkı kayıtlarına döndürebilirsiniz.

System Activity Monitor’de yine İOS kullanıcılarının dikkatini çeken uygulamalardan biri olmuştur. Bu uygulama ile cihazının üzerindeki yönetimi görebilirsiniz. Cihazda yapılan tüm işlemler ve kullanılan uygulamalar gibi şeyleri gösterir. Yani bir bakıma Windows görev yöneticisi işlevi gibi çalışır.

White Noise uygulaması yine kısa süreliğine ücretsiz olarak sunulacak. Sizlerde rahat müzikler dinlemek istiyorsanız bu uygulamayı tercih edebilirsiniz. Uygulama ise çok basit bir şekilde çalışıyor. Sizler için dinlendirici müzikleri ve farklı şarkıları arşivinde bulunduruyor.

PhotoTangler ise yine fotoğraf çekmeyi sevenlerin ilgileneceği uygulamalar arasında geliyor. Artık rahatlıkla fotoğraflarınızın üzerinde oynamalar yapabilir ve profesyonel efektler ekleyebilirsiniz. Bunu ise yalnızca Phototangler kullanımıyla yapabileceksiniz. Geniş şekilde sunduğu filtre imkanıyla bu uygulama üzerinde fotoğraflarınızı geliştirebilirsiniz.

 

Ücretsiz Sunulan İOS Uygulamaları YAPILAN YORUMLAR

  • Ergin ALTINTAŞ
    2 sene önce

    facebook instagram whatsapp skype twitter bunları kesinlikle indirmelisiniz zaten geri kalan oyun vs . zaten