Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Viber

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

İsrail asıllı Amerikalı Talman Marco tarafından 2010 yılında Güney Kıbrıs’ta geliştirilen uygulama yayınlamasından bu yana dünya çapında çok sayıda kişi tarafından aktif olarak kullanılmaktadır. İnternet olan her yerde kullanabileceğiniz bu uygulama sayesinde iletişim ücretsiz bir şekilde dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerde, internetinizin kalitesine bağlı olarak görüşmeler gerçekleştirebilirsiniz. Viber, tüm akıllı telefonlar, bilgisayarlar ve tabletlerde kullanılabilir. Herhangi bir ücrete tabi olmayan bu uygulama da mesajlaşabilir, sesli ve görüntülü konuşabilirsiniz.

Kurulumu oldukça basit olan bir uygulamadır. Telefonunuza ya da bilgisayarınıza uygulamayı indirdikten sonra telefon numaranız ile kolaylıkla giriş yapabilirsiniz. Uygulamanın kurulumundan sonra rehberinizi kendine senkronize eder ve rehberinizdeki Viber kullanıcıları ile böylelikle ücretsiz ve kolay erişime geçebilirsiniz. Rehberinizde kayıtlı olan bir kimse uygulamayı indirdiğinde size otomatik olarak mesaj gelmektedir. Özellikle ailenizden, sevdiklerinizden uzaktaysanız ya da uzun telefon görüşmeleri yapıyorsanız bu uygulama aynı zamanda cebiniz içinde karlı olacaktır. Yurt dışına gittiğinizde, 3G’ye bağlı olmadan bulunduğunuz mekan da wifiye bağlanarak da iletişim kurabilirsiniz. Akıllı telefon aracılığı ile görüntülü konuşmalarınızda sevdiklerinize seyahatleriniz de uzağınızda da olsalar anılarınızı anında paylaşabilir, bulunduğunuz mekanları sevdiklerinizin de görmesini sağlayabilirsiniz.

Avantajı çok olan Viber, 6 yıldır varlığını sürdürmekte ve dünyanın her yerinde talep görmektedir.  Yerine geçebilecek farklı ve daha kaliteli bir uygulama yapılana kadar da varlığını yoğun bir talepte sürdürecek gözüküyor.

 

Viber YAPILAN YORUMLAR

  • Vippp23
    2 sene önce

    Viber Sayesinde bir çok görüşme yaptım teşekkürler